KOKAIN U UGOSTITELJSKOM OBJEKTU: Prekršajna prijava protiv Kolašinca
KOLAŠINSKA policija podnela je prekršajnu prijavu protiv N.V iz člana 45 Zakona o sprečavanju zloupotrebe droga, saopšteno je iz Uprave policije.
Foto Shutterstock
Navodi se da su policijski službenici OB Kolašin, u ugostiteljskom objektu gde je došlo do narušavanja javnog reda i mira, pronašli pvc pakovanje sa sadržajem za koji se sumnja da je kokain, kao i novčanicu strane valute smotanu u rolnicu sa tragovima te materije.
Iz policije su kazali i da su osobe koje su se nalazile u blizini stola gde je pronađena ta materija testirani na prisustvo narkotika u organizmu, i da je ono utvrđeno kod N.V.
- Protiv njega je podneta prekršajna prijava i on je uz prijavu priveden sudiji za pekršaje na dalje postupanje - navodi se u saopštenju.
PREMINUO SLAVNI GLUMAC: Vest potvrdila državna agencija, bio je miljenik mnogih generacija
GLUMAC Homajun Eršadi preminuo je u 78. godini nakon borbe sa rakom.
12. 11. 2025. u 16:25
SAD IZDALE GENERALNU DOZVOLU DO APRILA: Odlažu se sankcije ruskoj naftnoj kompaniji
SJEDINjENE Američke Države su danas izdale tzv. "generalnu dozvolu" kojom se privremeno odlažu sankcije Rosnjeftu u Nemačkoj do 29. aprila 2026. godine, objavilo je američko ministarstvo finansija.
29. 10. 2025. u 16:17
PERSONA NON GRATA: "Tijana, šta će Tompson na tvom koncertu?"
"Pa, nikad se ne zna..."
12. 11. 2025. u 11:04
Komentari (0)