NESREĆA U KANJONU MRTVICE: Stradao državljanin Srbije

Milutin SEKULOVIĆ

30. 04. 2024. u 11:43

U KANjONU Mrtvice u oinedeljak veče stradao je državljanin Srbije  M.B. (60) potvrdio je Boško Šuković iz Službe zaštite i spašavanja Kolašin.

НЕСРЕЋА У КАЊОНУ МРТВИЦЕ: Страдао држављанин Србије

TO Kolapin

Po svemu sudeći nesrećnom čoveku je prethodno pozlilo, a jedan prijatelj je pokušao da ga reanimira.

Međutim, u tome nije uspeo.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
LIKVIDIRAN VRHOVNI VOĐA IRANA: Izrael je izveo masovni napad na njegov kompleks u prvom talasu udara na Iran (FOTO/VIDEO)

LIKVIDIRAN VRHOVNI VOĐA IRANA: Izrael je izveo masovni napad na njegov kompleks u prvom talasu udara na Iran (FOTO/VIDEO)

IZRAEL i SAD izvele su napad na Iran. U Teheranu su odjeknule detonacije, a kasnije su čule i u drugim mestima. Kako je rečeno, cilj napada je eliminisanje neposrednih pretnji koje dolaze od iranskog režima. Operacija bi, prema pisanju medija, mogla da traje nekoliko dana. U celoj zemlji proglašeno vanredno stanje. SAD su operaciju nazvale "Epski bes".

28. 02. 2026. u 10:41 >> 21:36

Komentari (0)

OTAC GOJKO NAGLAŠAVA: Nije greh postiti samo 7 dana i ići na pričest, ALI...