JEZIV SLUČAJ U BUDVI: Pištoljem tukao maloletnika iz Srbije
BUDVANSKA policija identifikovala je maloletnog Budvanina koji je juče, tri sata iza ponoći, na šetalištu nedaleko od jedne diskoteke, pištoljem po glavi udarao maloletnog srpskog državljanina.
Foto: Printskrin
Kako "Vijesti" nezvanično saznaju, već oko četiri ujutru policija je u jednom restoranu pronašla Budvanina.
Izvršen je pretres stana u kome živi i u motoru koji poseduje pronađen je startni pištolj, za koji se sumnja da je korišćen u tuči.
Maloletniku iz Srbije ukazana je lekarska pomoć, zadobio je teže povrede, a od udaranja pištoljem izbijena su mu dva zuba.
O slučaju je upoznata osnovna državna tužiteljka iz Kotora za maloletnike.
(Vijesti/Blic)
Preporučujemo
USTAŠKI dernek u Crnoj Gori: Svečanost povodom Dana Hrvata u Crnoj Gori
15. 01. 2026. u 17:09
KNEŽEVIĆ ZAPEVAO KAĆUŠU: Da me ne bi prijavljivali, sam ću sebe da prijavim (VIDEO)
15. 01. 2026. u 15:58
POLOVNI HRVATSKI "RAFAL" SE POKRAVIO ČIM JE POLETEO: Hitno morao da prekine let
JEDAN od borbenih aviona „Rafal“ Hrvatskog ratnog vazduhoplovstva morao je u četvrtak da prekine planirani let zbog tehničkih problema koji su se pojavili pri poletanju.
16. 01. 2026. u 21:12
OVO JE GLAVNI UDARAC ZA NATO I KIJEV: U napadu „orešnikom“ uništena fabrika od velikog značaja (VIDEO)
NAPAD „orešnikom“ onesposobio je Lavovsku državnu fabriku za popravku aviona, saopštilo je Ministarstvo odbrane Rusije.
12. 01. 2026. u 15:27
GDE JE DANAS ČEDINA BIVŠA ŽENA? Jelena uživa u Americi - sa novim dečkom
JELENA i Čeda su se razveli nakon 25 godina braka u kom su dobili četvoro dece.
16. 01. 2026. u 09:52
Komentari (0)