NA GRANIČNOM PRELAZU ŠĆEPAN POLJE: Uhapšen državljanin BiH po poternici Nemačke
Službenici Sektora granične policije uhapsili su na graničnom prelazu Šćepan Polje državljanina Bosne i Hercegovine M.I. (49), koji se potražuje po međunarodnoj poternici Nemačke.
Foto: Uprava policije
Granična policija je juče, postupajući po poternici NCB Interpola Vizbaden, uhapsila M.I. koji se potražuje radi vođenja krivičnog postupka koji je pokrenut protiv njega pred Sudom u Erfurtu, zbog sumnje da je izvršio krivično delo pronevere za koje je propisana kazna zatvora u trajanju od 10 godina, saopštila je Uprava policije Crne Gore.
Uhapšeni M.I. će u zakonski predviđenom roku biti proveden sudiji za istrage Višeg suda u Podgorici.
Trampu stigle najgore moguće vesti: Nije dobro po američkog predsednika
Podrška američkom predsedniku Donaldu Trampu pala je na najniži nivo u njegovom trenutnom mandatu, a Amerikanci su sve više nezadovoljni njegovim postupanjem sa troškovima života i ratom sa Iranom, pokazuju rezultati nove ankete Ipsosa.
28. 04. 2026. u 20:51
Srušio se avion kod glavnog grada: Poginuli svi putnici i pilot
Vazduhoplovna civilna uprava Južnog Sudana saopštila je danas da se srušio avion jugozapadno od glavnog grada Džube, pri čemu je poginulo svih 14 osoba koje su bile u letelici.
27. 04. 2026. u 16:49
Zašto ne treba govoriti "primi moje saučešće"? Otac Predrag otkriva: "Ne budite plitki"
"KADA izjavljujete saučešće ne budite plitki..."
29. 04. 2026. u 12:35
Komentari (0)