NA VIRUS KORONA U CRNOJ GORI POZITIVNA 23 POLICAJCA
NA korona virus pozitivna su 23 službenika Uprave policije. U samoizolaciji je 73, a nijednom nije izrečena mera boravka u karantinu.
Foto: Vesna Radojević
Podaci su dostavljeni nakon preseka Instituta za javno zdravlje od 9. jula.
- Sedam službenika Centra bezbednosti Podgorica je pozitivno na korona virus, sedam iz Odeljenja bezbednosti Rožaje, po dva službenika su pozitivna u Sektoru za borbu protiv organizovanog kriminala i korupcije, Sektoru za obezbeđenje ličnosti i objekata i Centru bezbednosti Bar, a po jedan službenik je iz Sektora granične policije, Centra bezbednosti Budva i Odeljenja bezbednosti Plav pozitivan na korona virus.
- Nadležna zdravstveno-sanitarna inspekcija je za 73 pripadnika Uprave policije donela rešenja o samoizolaciji, dok mera karantina nije određena ni za jednog policijskog službenika - saopštili su iz Uprave policije.
Preporučujemo
POŠLE SU IZ BEOGRADA OCU NA SAHRANU, ALI GA NISU ISPRATILE: Sestrama Jovović dozvoljeno, pa zabranjeno da uđu u Crnu Goru
11. 07. 2020. u 11:41 >> 11:43
Idem sa liste, dajmo šansu novim ljudima: Ponuda Bečića čelnicima opozicije
08. 07. 2020. u 13:08
IRANSKI KOMANDOSI PRONAŠLI PILOTA F-35: Zavarali trag Amerikancima i uhapsili ga
ISLAMSKA revolucionarna garda (IRGC) locirala je i privela pilota oborenog američkog lovca F-35 tokom operacije potrage, javlja iranska agencija Nur njuz.
03. 04. 2026. u 16:39
PROVOCIRALI NA GODIŠNjICU NATO AGRESIJE: Uhapšena četvorica Albanaca u Srbiji, pogledajte snimke (VIDEO)
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave kriminalističke policije uhapsili su na teritoriji Republike Srbije A. S. (1989), E. V. (1984), E. G. (1978) i A. C. (2005) državljane Republike Albanije zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo izazivanje nacionalne, rasne i verske mržnje i netrpeljivosti.
24. 03. 2026. u 20:17
DOBIO ODGOVOR: Šef diplomatije BiH besan zbog Karleuše
PEVAČICU Jelenu Karleušu uzeo je "na zub" ministar spoljnih poslova Bosne i Hercegovine, Elmedin Konaković zbog medijskog eksponiranja u državi.
04. 04. 2026. u 20:26
Komentari (0)