Policija sat vremena pretresala vozila Mandića i Kneževića (FOTO)
U DANU kad je najavljeno formiranje koalicije koja će promeniti Crnu Goru i doneti bolju i lepšu budućnost svim građanima, crnogorska policija je sat vremena vršila pretres Andrije Mandića, Milana Kneževića, njihovih vozača i stranačkih automobila.

Foto: V.K.
Tokom prelaska granice na Ilinom brdu, procedura koja je u početku bila ista za funkcionere DF kao i za ostale putnike promenjena je nakon jednog poziva, koji je stigao iz izbornog štaba DPS-a i lidera te organizacije.
Nakon rutinske kontrole i kada su im vraćena dokumenta, došlo je do naglog preokreta, ponovnog zaustavljanja i ponovnog uzimanja dokumenata.

Foto: V.K.
- Ono što želimo da poručimo građanima Crne Gore je da promene niko više ne može zaustaviti, da nikoga ne mogu obeshrabriti sila, zloupotreba moći i nitkovluk režima. Narod se ujedinio i želi slobodu, i na tom putu ga niko ne može zaustaviti - saopštili su iz Demokratskog fronta i dodali:
- Mi i naše kolege smo učinili taj odlučni potez, sabrali smo najbolje što ima ova zemlja i spremni smo da Crnu Goru izvučemo iz višedecenijskog mraka, da od nje napravimo zemlju u kojoj više nikada neće biti zloupotrebe državnih organa, policije, sudstva i tužilaštva.
Preporučujemo

CRNOGORSKI MEDIJI: Sklopljen veliki opozicioni savez, Krivokapić nosilac liste
01. 08. 2020. u 08:40

VEŠTAK OTKRIO JEZIVE DETALjE O DEČAKU UBICI: Evo zašto je Kosta pucao na čuvara škole, nije ga potreslo saznanje koga je sve ubio
ZAKLjUČILI smo da je Kosta bio sposoban da upravlja svojim postupcima u vreme izvršenja zločina i da ta sposobnost nije bila bitno smanjena. Postoji jedna kratkotrajna ometenost, za period u učionici za koji on kaže da nema sećanja, ali on je sve radio po planu. To ukazuje da je on upravljao svojim postupcima.
05. 06. 2025. u 17:05

SRPSKA POSLA: Nikola Jokić zapanjio svet! Vratio se u Srbiju i uradio OVO (VIDEO)
NIKOLA Jokić je najbolji košarkaš planete, ali dajte mu loptu i biće najbolji u svakom sportu. To je pokazao još jednom.
08. 06. 2025. u 08:54

VRTOGLAVA SUMA: Koliku nacionalnu penziju prima Ljiljana Blagojević
JEDNA od naših najistaknutijih dramskih umetnica Ljiljana Blagojević otišla je u penziju, a nalazi se među dvadesetčetvoro umetnika, koji će primaju nacionalnu penziju za doprinos kulturi.
07. 06. 2025. u 11:30
Komentari (5)