DEMOKRATE: Beba Popović stoji iza portala udar.me, prepoznali smo mu rukopis
POZIVAMO opoziciju da ne naseda na podmetanje Bebe Poovića, naglasili su.

Foto: In4s.net
Pozivamo Agenciju za elektronske medije da odmah saopšti ko je vlasnik, direktor i urednik portala udar.me, objavljeno je na zvaničnnoj Fejsbuk stranici Demokratske Crne Gore.
- Bestidno je aludiranje pojedinih opozicionih partija da Demokrate stoje iza ovog portala. Pozivamo sve da zajedno podnesemo prijave zbog neistina Bebe Popovića, te da se na taj način obznani ko se krije iza ovakvih podmetanja - istakli su takođe iz Demokrata.

Foto: In4s.net
In4s.net
Foto: In4s.net
Preporučujemo

POTPUNA PROPAST SEZONE: U Crnoj Gori 92 odsto manje turista nego prošle godine!
02. 08. 2020. u 08:00

"TO LICE, TE USNE..." Tramp ponovo izazvao pažnju komentarom o svojoj portparolki Karolin Levit (28)
AMERIČKI predsednik Donald Tramp ponovo je dospeo u žižu javnosti zbog neobičnog komentara o izgledu portparolke Bele kuće Karolin Levit.
14. 10. 2025. u 14:48

"PLjESKALA RUKAMA I SLAVILA UBISTVO" Lavrov: Svi se sećamo kako je smrt Gadafija oduševila Hilari Klinton
RUSKI ministar spoljnih poslova Sergej Lavrov rekao je da pamti kako je bivša američka državna sekretarka Hilari Klinton pljeskala rukama i slavila ubistvo libijskog lidera Moamera Gadafija 2011. godine i aludirao da bivši sirijski predsednik Bašar el Asad trenutno živi u Moskvi, jer su njemu i njegovoj porodici prećeni sličnim fizičkim uništenjem u Siriji.
14. 10. 2025. u 13:06

UŠAO U RAKU POSLE SPUŠTANjA KOVČEGA: Sin se oprostio od Halida Bešlića (FOTO)
OPROŠTAJ u Sarajevu od legende narodne muzike, pevača Halida Bešlića.
13. 10. 2025. u 15:50
Komentari (0)