ISPRED biračkog mesta br. 22 u Beranama politički aktivisti iz automobila prate tok glasanja i komuniciraju s pojedinim biračima, saopštio je Centar za demokratsku tranziciju u Crnoj Gori.
Ostaje nam da se nadamo da će prevladati razum i da će Milo mirno priznati izborni poraz.
Nadamo se da ce sve proteci u najboljem redu i da ce se ispostovati volja naroda!
Šljam običan. Prodao veru za večeru.
Dzaba mu i dzipovi i sve što radi narod ga neće na vlasti.
Neregularnosti su ocekivane. Milo je drugi Djilas,sve potplati.
Verujemo u svetog Boga,molimo mu se,i nadamo se da će među glasačima preovladati razum,i da će Milo priznati svoj poraz!!!!
Kazu mu iz CG da nisu koristili onaj sprej da vas registruju da ste glasali da ne mozete da odete na drugo mesto pa da ponovo glasate
Milo je na sve spreman da bi ostao na vlasti ali protiv volje naroda ni ovakvim malverzacijama nece moci sacuvati vlast.
Sve sumnjam da ce ovakvi neregularni izbori moci uopste da budu zakonom priznati!
Džabe Milu sve, narod mu polako okreće leđa jedam po jedan.
Milo na prljav nacin i kriminalan nacin samo i zna
Ne moze Milo ostati na vlasti na silu, videce to i sam.
Milo svim silama pokušava da se održi na vlasti, ali volja naroda je jača.
Visoka izlaznost pokazuje da je građanima dosta Đukanovića
Neće ni to pomoći Milu da zadrži vlast.
Milo je na sve moguće načine pokušao da se održi na vlasti.
Vrlo je moguće da DPS nije dobio ni tih 37% glasova na legalan način. Gde su mogli zaokružili su nepostojeće birače, a negde su glasali i potplaćeni građani. Bruka za DPS. Tako su dobijali i izbore ranijih godina. Ako pokušaju nešto da na silu da formiraju vlast biće velikih i opasnih protesta.
Povezane vesti
IDEMO PO NOVOM, NEĆU PREKO REDA! Krivokapić svojim gestom iznenadio sve na biračkom mestu u Bijeloj (VIDEO)
GLAVNI opozicioni kandidat Zdravko Krivokapić iznenadio je sve pristutne u izbornoj jedinici kada je došavši na glasanje odbio da bude pušten „preko reda“.
30. 08. 2020. u 17:18
IZLAZNOST DO 17 ČASOVA: Evo koliko građana Crne Gore je glasalo do sada
DO 17 časova glasalo je ukupno 68,4 % birača na izborima u Crnoj Gori.
30. 08. 2020. u 17:09
PRIZNAO DA MU JE PLAĆENO 200 EVRA ZA GLASANJE: Incident u Gubavču, biraču iz inostranstva dat novac za "putne troškove"
PREDSEDNIK biračkog odbora u Gubavču Veljko Jelić (Demokrate) kazao je da je danas nakratko prekinuo glasanje. U izjavi policiji on je rekao da je u blizini biračkog mesta primetio vozilo, njemu nepoznate marke, registarskih oznaka BP BD 048, kojem su nakon glasanja prišle dve devojke i predale lične karte licima u vozilu.
30. 08. 2020. u 17:05
FANTOMSKI BIRAČI IZ SARAJEVA POMAŽU MILU: Autobusi dovoze glasače iz BiH, puna vozila stižu u grad (FOTO)
PREMA podacima Državne izborne komisije u Pljevljima je do 13 časova izlaznost 65 odsto.
30. 08. 2020. u 16:40
NASILJE NA IZBORIMA U CRNOJ GORI: Pretučen Vojo Petrović - tvrde da je dobio batine od članova DPS
VOJO Perović, član Radničke partije, napadnut je i povređen, prilikom pokušaja da spreči nelegalne radnje na izborima u Crnoj Gori, saopšteno je iz Radničke partije.
30. 08. 2020. u 16:23
Najnovije iz rubrike
NASTAVLJEN PROGON PORODICE SVEŠTENIKA SPC RADOJEVIĆA U ROŽAJAMA: Popadija "pretnja" državi
MUP Crne Gore doneo je rešenje kojim se odbija zahtev popadije Nevene Radojević, supruge rožajskog paroha Slobodana, za sticanje državljanstva zbog postojanja "smetnji iz razloga bezbednosti".
06. 11. 2025. u 10:40
SA EU DOLAZE I NOVA PRAVILA: Spajićev ministarski tim usvojio izmene kriterijuma za dobijanje državljanstva
VLADA Crne Gore donela je odluku o izmeni kriterijuma za sticanje crnogorskog državljanstva. Međutim, izmene se odnose samo na naučni, privredni, ekonomski, kulturni i sportski interes Crne Gore za prijem novih državljana, odnosno na član 1, gde se "unosi" rečenica da je "organ državne uprave nadležan za poslove regionalno-investicinog razvoja, odnosno da je organ državne uprave nadležan za strateške investicije".
06. 11. 2025. u 05:00V.K.
MILAN KNEŽEVIĆ IMA NOVU IDEJU ZA GRADNJU SPORNOG POSTROJENJA ZA PREČIŠĆAVANJE VODE: Braco može da "spase" Botun
PROBLEM izgradnje postrojenja za prečišćavanje otpadnih voda u zetskom selu Botun mogao bi biti rešen ukoliko nadležni u Podgorici i državu prihvate poruku lidera Demokratske narodne partije Milana Kneževića, koji kaže da njegov prijatelj Braco Miranović nudi svoje imanje u Donjim Kokotima kako bi se rešio ovaj problem koji je podigao tenzije u Botunu ali i celoj Zeti.
05. 11. 2025. u 09:33V.K.
SRPKINJA SUROVO PRETUČENA U CRNOJ GORI: Nasilnik uleteo u lokal, krenuo da je udara, šutira i gazi po glavi - četiri sata provela bez svesti
NAPAD je bio izuzetno brutalan, uključujući udarce, šutiranje i gaženje po glavi žrtve, a kako se vidi na snimku — jedini očevidac događaja je napustio lokal umesto da reaguje.
03. 11. 2025. u 17:11
JAKOV PANJKA RUSIJU: Reakcija ruskog ambasadora na intervju predsednika Crne Gore francuskim novinama
AMBASADOR Ruske federacije u Crnoj Gori Aleksandar Petrovič Lukašik reagovao je na intervju predsednika Crne Gore Jakova Milatovića francuskim novinama La Kroks, ističući da se izjave o "najboljoj mogućoj strategiji za borbu protiv uticaja trećih zemalja, uključujući i Rusiju" kose sa kulturnim i ekonomskim vezama dveju zemalja.
03. 11. 2025. u 05:00V.K.
Komentari (19)