ZBOG NEPOŠTOVANJA MERA 21 KAZNA GRAĐANIMA: Oglasio se načelnik komunalne inspekcije u Crnoj Gori

ZBOG nepoštovanja mera koje je propisalo Nacionalno koordinaciono telo za zarazne bolesti, komunalna inspekcija je od 1. avgusta do 10. septembra napisala 21 kaznu.

ЗБОГ НЕПОШТОВАЊА МЕРА 21 КАЗНА ГРАЂАНИМА: Огласио се начелник комуналне инспекције у Црној Гори

Foto: M. Anđela

Kako je kazao načelnik komunalne inspekcije, Branislav Radusinović, 15 kazni napisano je građanima zbog nepoštovanja mera na otvorenom prostoru, četiri zbog nepoštovanja mera u ugostiteljskim objektima, a dve zbog kršenja propisa u taksi i autobuskom prevozu. 

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Komentari (0)

Otac Jovan: LJudi nisu imali dece dugo, posle molitve ovde bog ih je udostojio da dobiju potomstvo