DOGODINE NA LOVĆENU: U Pljevljima oslikan mural u čast mitropolita Amfilohija i patrijarha Irineja (FOTO)
U PLjEVLjIMA je oslikan mural u čast blaženopočivšeg mitropolita crnogorsko-primorskog i Egzarha Svetog Trona Pećkog Amfilohija (Radovića) i blaženopočivšeg patrijarha srpskog Irineja.

Foto: Tviter printskrin
Fotografiju murala na svom Tviter profilu objavio je lider Prave Crne Gore Marko Milaćić.
Na muralu piše: Dogodine na Lovćenu!
Preporučujemo

KNEŽEVIĆU JE DOSTA ČEKANjA: Neka sutra dođe kod mene da mu objasnim...
13. 12. 2020. u 16:19

MEDOJEVIĆ JASNIJI NEGO IKADA: Sramno je trčati u ambasade po mišljenje
13. 12. 2020. u 15:45

(MAPA) KRAJEM LETA ČEKA NAS KATASTROFA: Morske temperature na rekordnom nivou, veliki rizik od razornih oluja
ISTORIJSKI toplotni talas koji je zahvatio Mediteran i Evropu podigao je temperaturu mora na rekordne nivoe, povećavajući rizik od razornih poplava i ekstremnih vremenskih nepogoda širom južne Evrope u narednim mesecima, piše sajt Severe Weather Europe.
01. 07. 2025. u 13:58

"MOGLO BI UMRETI 4.500 LjUDI" Ova zemlja je najugroženija na Zapadnom Balkanu, hitan sastanak u SZO zbog vrućina u Evropi
JUŽNA Evropa suočava se sa žestokim toplotnim talasom - temperature prelaze 40 stepeni Celzijusa, a u španskoj pokrajini Uelva izmereno je rekordnih 46 stepeni, što je najviša junska temperatura u istoriji zemlje. Istovremeno, Italija, Grčka, Portugalija i Zapadni Balkan takođe beleže rekordne vrućine, praćene šumskim požarima i ljudskim žrtvama.
01. 07. 2025. u 11:45

AGENT MOSADA U POLITIČKOM VRHU SIRIJE: Vešanje izraelskog špijuna snimano i prenošeno uživo (FOTO/VIDEO)
MNOGI ga smatraju najboljim izraelskim špijunom ikada. Sa lažnim identitetom sirijskog muslimana rođenog u Libanu, Eli Koen je imao jedan cilj - da kao operativac Mosada sazna poverljive informacije koje će koristiti Izraelu.
01. 07. 2025. u 12:48
Komentari (0)