KAKO JE KRIVOKAPIĆ POGAZIO SVOJE REČI: Pogledajte snimak u kojem tvrdi - "12 ministara su nedodirljivi dok sam ja premijer!" (VIDEO)
U SVETLU skorašnjih dešavanja u Crnoj Gori društvenim mrežama deli se snimak na kojem je najbolje ilustrovano koliko je Zdravko Krivokapić pogazio svoje reči.

Foto Privatna arhiva
Naime, tokom jednog od svojih obraćanja novinarima, a od trenutka kada je postao premijer Crne Gore, Krivokapić decidno tvrdi da niko neće dirati dvanaest ministara iz aktuelne Vlade.
- Kažem, 12 ministarstava i 12 postojećih ministara su nedodirljivi dok sam ja premijer - rekao je tada Krivokapić.
Podsetimo, Krivokapić je juče dostavio Skupštini Crne Gore predlog za razrešenje ministra pravde, ljudskih i manjinskih prava, Vladimira Leposavića.
U obrazloženju predloga, navodi da je javno delovanje Leposavića od izbora na funkciju ministra 4. decembra prošle godine, odstupalo od zvaničnih stavova Vlade i Sporazuma lidera tri pobedničke koalicije iz septembra 2020.
Više o tome pogledajte KLIKOM OVDE!
Preporučujemo

NOĆAS "GORI" U PODGORICI: Baklje i skandiranje u znak podrške Leposaviću (FOTO)
05. 04. 2021. u 20:59

NAJNOVIJA INFORMACIJA: Leposavić neće podneti ostavku, sutra se obraća javnosti
05. 04. 2021. u 19:55

SKANDAL U BRITANIJI, PORODICE U ŠOKU: Direktorka mrtvačnice gledala crtani film sa mrtvim bebama u svojoj kući
EJMI Apton (38), osnivačica udruženja Florrie’s Army u Lidsu u Engleskoj, našla se u centru velike afere nakon što su roditelji preminule dece otkrili da su tela njihovih beba držana u njenoj kući umesto u mrtvačnici.
27. 08. 2025. u 17:50

OVO JE DETALjAN SPISAK NAMIRNICA KOJIMA ĆE PASTI CENA: Nove ekonomske mere važne za građane
PRESEDNIK Srbije Aleksandar Vučić istakao je juče prilikom izlaganja o smanjenju marži na kućnu hemiju i prehrambene proizvode, a u okviru predstavljanja novih ekonomskih mera za građane, da sniženje koje će uslediti kao posledica ograničenja trgovačkih marži obuhvata 3000 proizvoda iz 23 grupe.
25. 08. 2025. u 13:15

"SA RAČUNA PODIGNUT OGROMAN NOVAC, KONTEJNER NESTAO" Lanetova ćerka iznela nove tvrdnje o imovini pokojnog oca
PROŠLO je četiri godine od smrti legende našeg glumišta, Milana Laneta Gutovića, koji nas je napustio 25. avgusta 2021. u 75. godini.
02. 09. 2025. u 21:21
Komentari (4)