"ŽELIMO DA ČUJEMO VAS" Predsednik Vučić pozvao građane na skup u subotu 27. juna (VIDEO)
24. 06. 2026. u 21:26 >> 21:26
24. 06. 2026. u 21:26 >> 21:26
24. 06. 2026. u 20:08
23. 06. 2026. u 18:21
24. 06. 2026. u 16:00 >> 22:23
Juca
17.09.2022. 01:46
NHR je izgubila rat prema tome nije dobila Srem , takođe Slavonija je trebalo pripasti Srbiji nazalos Tito nas je opljačkao !
Nenad
18.09.2022. 10:56
Vece je pitanje zašto Baranja i Istočna Slavonija nisu u sastavu Vojbodine odnosno Srbije. Kada je uopšte postojala Hrvatska država to mi nije jasno
Potomak
18.09.2022. 11:41
Najzaslužniji što je istočni Srem ostao u Vojvodini a ne u Hrvatskoj je Stevan Doronjski. Sva komunistička bagra Vojvodine i Tito su ćutali o razmišljanju Đilasove komisije da istočni Srem pripadne Hrvatskoj. Osim Doronjskog.