NOVA BALON HALA: Za Četu konjanika i Konjički klub "Policajac" omogućiće kontinuitet u radu
MINISTAR unutrašnjih poslova Republike Srbije Aleksandar Vulin boravio je danas u poseti Posebnoj jedinici policije Policijske brigade i tom prilikom otvorio i obišao objekat za obuku pripadnika Čete konjanika i Konjičkog kluba "Policajac".

Foto: MUP
- Novoizgrađen prostor za trening - balon hala, namenjena je potrebama Čete konjanika i Konjičkog kluba "Policajac" i uveren sam da će doprineti jačanju kapaciteta Jedinice i usavršavanju metoda treninga - istakao je ministar Vulin.
- Za postizanje vrhunskih rezultata, neophodan je konstantan rad trenera i jahača, a ovaj novi zatvoreni prostor to omogućava - kazao je ministar Vulin i najavio nova ulaganja u Četu konjanika koja predstavlja deo naše tradicije.

Foto: MUP
Ministru Vulinu predstavljene su dalje aktivnosti Čete konjanika i Konjičkog kluba, a zatim je usledio prikaz načina ulaska službenih konja u halu, kao i prikaz kratke vezbe.
- Prvi put u istoriji Policijske brigade, duge 75 godina, pripadnici Čete konjanika moći će da izvode obuku u svim vremenskim uslovima. Ovakva balon hala će povećati efikasnost u izvršenju zadataka, kako pripadnika Policijske brigade, tako i službenih konja - poručio je Radoslav Repac, komandant Posebne jedinice policije Policijske brigade PU za grad Beograd.

Foto: MUP
Ministar Vulin zahvalio se kompaniji "Milenijum tim" i njenom vlasniku Ivanu Bošnjaku, koja je donirala izgradnju balon hale, pomoću koje će Četa konjanika i Konjički klub "Policajac" ostvariti kontinuitet u radu tokom cele godine i još bolje rezultate.
Preporučujemo

MINISTAR VULIN: Nevažno je ko vlada Hrvatskom, svako ko je ubijao Srbe za njih je heroj
30. 05. 2021. u 15:54

INTERVJU Aleksandar Vulin: Vučić je ugrožen sve dok Zvicer slobodno šeta
01. 05. 2021. u 09:00

ŠOJGU UPOZORAVA: Taj potez bi mogao dovesti do trećeg svetskog rata
SEKRETAR Saveta bezbednosti Rusije Sergej Šojgu upozorio je da bi uvođenje mirovnjaka na istorijske teritorije Rusije moglo dovesti do trećeg svetskog rata.
24. 04. 2025. u 19:46

MAKRON POSLE RUSKOG NAPADA: Hitno nam je potreban mir
RUSKI raketni napad na grad Sumi na severu Ukrajine naglašava hitnu potrebu za nametanjem primirja Rusiji, izjavio je danas predsednik Francuske Emanuel Makron.
13. 04. 2025. u 15:34

NI LAUŠ NIJE PRIMETIO DO KRAJA SNIMANjA: Najluđa greška iz "Boja na Kosovu"
LAUŠEVIĆ je o snimanju filma "Boj na Kosovu" pisao u knjizi "Godina prođe, dan nikad".
28. 04. 2025. u 10:32
Komentari (0)