AKO idete turističkim autobusom na letovanje, obavezno obratite pažnju na svoje lične stvari.
Povezane vesti
MILICIJA REAGOVALA 133 PUTA: Posetiocima Savskog jezera smeta nepoštovanje epidemioloških mera
UPRKOS opuštanju mera na svim nivoima poslednjih nedelja, usled stabilizacije situacije sa virusom korona, mnogobrojni sugrađani ipak ne dopuštaju sebi ni drugima da se propisane epidemiološke mere krše.
23. 07. 2021. u 07:52
INVESTITORA "ŠTITI" SUD: U Đorđa Kratovca strahuju da ih ne zadesi urušavanje kao na Vračaru
STANARI Ulice Đorđa Kratovca na Lekinom brdu strahuju da bi mogao da ih zadesi scenario iz Vidovdanske ulice na Vračar uzbog otvorenih temeljnih jama na broju 22. Rušenje nelegalne nadogradnje u njihovoj ulici bilo je zakazano, pa stopirano. A fasada objekta do broja 22 je popucala prilikom kopanja temeljne jame, a temelji i ograda ostali su otvoreni i neobezbeđeni.
24. 07. 2021. u 07:52
KUPUJEMO DOMAĆE TRAMVAJE: Grad Beograd planira da značajno obnovi park šinskih vozila pod uslovom da su proizvedeni u Srbiji
GRAD Beograd će u narednom periodu raspisati tender za kupovinu tramvaja, a uslov će biti da su proizvedeni u Srbiji, izjavio je zamenik gradonačelnika Goran Vesić.
24. 07. 2021. u 06:47
ZBRINUTI I ODVEDENI U PRIHVATNE CENTRE: Policija u Beogradu danas pronašla 109 migranata (FOTO)
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova u Beogradu, tokom redovnih akcija koje su sprovedene na teritoriji Beograda od 18. jula do danas pronašli su ukupno 238 ilegalnih migranata, koji su sprovedeni u prihvatne centre.
23. 07. 2021. u 21:52
TRAŽIMO PRAVDU ZA STEFANA: Protest građana na Karaburmi, suze, minut ćutanja i majice sa likom tragično nastradalog dečaka! (FOTO+VIDEO)
NA KARABURMI, na uglu ulica Marjane Gregoran i Pana Đukića, i danas su se okupili građani u znak protesta zbog tragične pogibije devetogodišnjeg Stefana B (9), koga je na ovom mestu u nedelju veče kolima udario bahati vozač.
23. 07. 2021. u 19:49
Najnovije iz rubrike
PORODIČNI ZAKON IDE NA POPRAVKU: Po nalogu predsednika Vučića povučen nacrt propisa
PO nalogu predsednika Srbije Aleksandra Vučića, koji je čuo različite stavove i zabrinutost kako stručne javnosti, tako i običnog naroda, država je povukla Porodični zakon na dodatnu doradu, saznaju "Novosti", koje su u više analitičkih tekstova pisale o nacrtu ovog propisa koji je izazvao veliku buru i polemike.
07. 05. 2026. u 22:24
STIŽE LETO KAKVO DUGO NISMO IMALI: Meteorolozi upozoravaju na sledeće pojave
SRBIJU ovog leta očekuje veliki broj tropskih dana i noći, a meteorolozi upozoravaju da bi temperature u pojedinim periodima mogle ostajati iznad 20 stepeni čak i tokom noći, što će dodatno otežati svakodnevni život građana.
07. 05. 2026. u 21:36
"Bolje da umrem!" Kako je srpski patrijarh rekao "ne" papi - zatočen u logoru sa Nikolajem Velimirovićem, izbacivao Titove ljude, čak i Leku
"MOLIM vas, kako ja sada mogu da pređem preko svega toga, i da odem u Vatikan na noge Papi? To bi bilo podvorenje, što ja kao srpski patrijarh ne bih nikada mogao sebi da dozvolim, a još manje da o toj mogućnosti diskutujem, pa makar da mi je stavljeno da biram između smrti i života."
07. 05. 2026. u 20:06
KREĆE PERIOD TEŠKIH SPARINA: Da li nas od ovog datuma čeka potop?
VREMENSKE prilike nad našim regionom u narednom periodu biće sve samo ne dosadne. Dok uživamo u prolećnim temperaturama, priroda nam sprema ozbiljan test strpljenja.
07. 05. 2026. u 19:38
PAVKOV U KRALJEVU: Obišla radove na postrojenju za prečišćavanje otpadnih voda
MINISTARKA zaštite životne sredine Sara Pavkov obišla je danas radove na izgradnji kapitalnog projekta postrojenja za prečišćavanje otpadnih voda u Kraljevu koje je od velikog značaja za zaštitu voda i životne sredine u slivovima četiri značajna reke.
07. 05. 2026. u 17:49
Komentari (0)