NESTALO DVOJE DECE U NIŠU: Brat i sestra iz Srbobrana poslednji put viđeni u parku Čair

Ј. Ћ.

04. 08. 2021. u 18:18

DEVETOGODIŠNjA devojčica iz Srbobrana i njen petogodišnji brat nestali su 2. avgusta u Nišu.

НЕСТАЛО ДВОЈЕ ДЕЦЕ У НИШУ: Брат и сестра из Србобрана последњи пут виђени у парку Чаир

Foto: SUP Niš

Niška policija je saaopštila da im je prijavljen nestanak, te da devojčica ima crnu kosu do ramena i da je obučena u sivo-belu majicu kratkih rukava i teksas šorts. Dečak ima plavu kosu, a na sebi je imao belu majicu i sivi šorts.

Foto: J. Ć.

Kako se saznaje, pre oko mesec dana njihova majka je došla u Niš i boravila kod jednog muškarca. Deca su svakodnevno izlazila da se igraju. Poslednji put su viđena u parku Čair. Kada se kući nisu vratili do uveče, majka je prijavila nestanak.

Policija je saopštila da intenzivno traga za decom sa fotografije i poziva sve koji imaju bilo kakvu informaciju o njima da se jave na telefone 192 i 018/ 522982.

Foto: J. Ć.

 

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ISPLIVAO SNIMAK: Šerif peva - Smradovi su preko Drine prešli - a tvrdi da pesmu nikad nije izvodio

ISPLIVAO SNIMAK: Šerif peva - "Smradovi su preko Drine prešli" - a tvrdi da pesmu nikad nije izvodio

BURA oko fotografije i snimka folkera Ace Lukasa sa Naserom Orićem, nekadašnjim komandantom jedinica Armije RBiH u području Srebrenice tokom rata u Bosni i Hercegovini, ne stišava se. I dalje akteri "kafanskog susreta" izazivaju veliku pažnju, a sad je u centru pevač Šerif Konjević, koji je pozvao srpskog pevača da prisustvuje privatnoj proslavi u restoranu u centru Sarajeva, gde je bio pozvan i Naser Orić.

02. 12. 2025. u 12:35

Komentari (0)

ZBOG SRBIJE (OPET) ZGROZILI SVET: Evo šta su sad uradili huligani iz Bosne!