Politika
NEKA PETA KOLONA ZAĆUTI: Ovu paletu NN likova je "Srbija pobedila" (VIDEO)
26. 06. 2026. u 13:21
Tenis
TEŽE NIJE MOGLO: Teodora Kostović protiv Sabalenke na startu Vimbldona
26. 06. 2026. u 12:47
ĐOKOVIĆ DOBIO RIVALE NA VIMBLDONU: Evo ko stoji Novaku na putu ka 25. grend slem tituli
26. 06. 2026. u 11:49
Fudbal
FIFA ODABRALA PORTUGALCA: Žoao Pinjeiro sudiće meč Južna Afrika - Kanada na Mundijalu
26. 06. 2026. u 13:38
ČUVENI TRENER BAŠ CENI SRBINA: Italijanski velikan želi Milinković-Savića
26. 06. 2026. u 10:18
ŽOZE MURINJO U SVOM STILU: Želim da svi igrači Reala izgube i ispadnu sa Mundijala
26. 06. 2026. u 09:34
Sandra
12.08.2021. 10:26
Nije problem emancipacija žena već društvena i državna pomoć deci i porodici. Kada bi žena koja je zaposlena imala garantovanu pristojnu naknadu u vreme porodiljskog odsustva (koje treba da traje najmanje godinu dana) i kada bi imala siguran smeštaj deteta u vrtić, koji bi za siromašnije porodice bio besplatan, kao i kada bi udžbenici za osnovnu školu bili besplatni, garantovano bi bilo više dece. Ovde se svakih par godina menjaju zakoni i roditelji ne znaju šta ih čeka ako se odluče za decu. Niko neće da podiže decu kao sirotinju. Prošli smo i glad i sankcije i bombardovanje i ne moraju nove generacije da doživljavaju siromaštvo i bedu.
djodja13
12.08.2021. 10:51
I do sada je bilo bla,bla a od sada i više.Neka objasni koliko to žene u Beogradu nisu ravnopravne sa muškarcima,nek objasni zbog čega neće da se "dokažu" da mogu da se ostvare kao majke,zbog čega imovinski dobro stojeći brakovi (a i žene) ne žele više od jednog detea,pa i manje,(osim ako ne smatraju da je seks sirotinjska zabava).Gospodjo Mihajlović žene su preravnopravne ali su lenje i ne žele obaveze,najlakše je leći u krevet a šta posle.Čeka se Novi Zeland da reši pitanje inkubatora (materice) pa valjda će žene tada biti ravnopravne ako ništa valjda će se tako bar osećati.
itekako
12.08.2021. 11:52
I to kaze ona koja ima koliko ono dece??? Kazu jedno!!!