PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić prisustvovao je ceremoniji polaganja kamena temeljca za izgradnju fabrike za proizvodnju vakcina kineske kompanije Sinofarm, uz zajedničko ulaganje Srbije, Kine i Ujedinjenih Arapskih Emirata.
Velika je čast što je Srbija dobila pravo da proizvodi više vrsta vakcina pa ćemo uz Sputnjik proizvoditi i Sinofarmovu vakcinu,ovo je dokaz velikog poštovanja i poverenja koje ove dve značajne države na globalnom nivou imaju u našeg predsednika i našu zemlju
Ponosan sam na svoju zemlju i uspehe koje postiže.
MALO ME JE STRAH, NAGLOG RAZVOJA SRBIJE, jer ako bi ponovo dosli na vlast kriminalci, koji su vladali prvih 12 godina ovog veka, imali bi sta da rasprodaju (kradu) da bi im i Maldivi, Kipar i Svajcarska bili tesni.
Sretna izgradnja i da nam što manje doza bude potrebno.
To je i 300 radnih mesta .Asfalt , vodovod , el.energija , gas , LED , Internet opticki kablovi . Kina je jak igrac , UAE veoma bogati.
Za Srbiju je relevantno podizanje fabrike koja će obezbediti ne samo naše građane vakcinama, već će snadevati i druge zmelje, a samo vakcine predstavljaju jedini spas protiv korone.
Kad pomislim koliko ce tu samo biti zaposleno ljudi.Kapa dole
Izgradnja ove fabrike ce biti od velikog znacaja,ne samo za nas,vec ceo region
NR Kina i UAE su se pokazali kao pravi i istinski prijatelji nase zemlje
Velika stvar za Srbiju.Ovo samo znači da Srbija napreduje,i da je poštovana u svetu.
Samo neka se gradi,ulaže u našu zemlju,pogotovo u zdravstvo.
Lepa i značajna ulaganja u zdravstvo.Zdravlje je prioritet.
Neophodno je da se što pre razvije svest o vakcinisanju kod građana Srbije.
Povezane vesti

KOMLENSKI: Izborni uslovi 2012. nisu ni postojali
KO poznaje lik i delo Raše Nedeljkova, zna da se opet prihvatio isplativog, ali nemogućeg zadatka, a to je da Crta „nacrta“ Đilasa i Mariniku na vlast, rekao je Đorđe Komlenski.
08. 09. 2021. u 22:48

VUČIĆ SE OGLASIO I NA INSTAGRAMU: Za nas je najvažnije da sačuvamo jedinstvo naroda! (FOTO)
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić poslao je poruku javnosti i sa zvanilčnog naloga na Instagramu.
08. 09. 2021. u 19:20

ONI BI SAMO DA SE DOČEPAJU NOVCA: Vučić o opoziciji i predstojećem dijalogu
PREDSEDNIK Aleksandar Vučić se u obraćanju javnosti osvrnuo i na predstojeće razgovore sa predstavnicima opozicije oko izbornih uslova.
08. 09. 2021. u 19:02

PREDSEDNIK VUČIĆ O OPTUŽBAMA IZ HRVATSKE I CRNE GORE: Lažu da preko SPC pokušavam da pravim Veliku Srbiju
U OBRAĆANjU javnosti predsednmik Srbije Aleksandar Vučić komentarisao je ustoličenje mitropoilita Joanikija.
08. 09. 2021. u 18:26
Najnovije iz rubrike

"KAZNE SU DUPLIRANE" Upozorenje za srpske turiste - uskoro stroži zakon o saobraćaju u Grčkoj, za ovo vam preti udarac po džepu
U GRČKOJ će uskoro početi da se primenjuje stroži Zakon o saobraćaju, a kazne će se kretati od 100 od 2.500 evra i u nekim slučajevima predviđaju oduzimanje dozvole i zabranu ulaska u zemlju, izjavio je danas direktor Nacionalne asocijacije turističkih agencija Srbije - YUTA Aleksandar Seničić.
08. 06. 2025. u 13:34

VEČE MUZIČKOG JEDINSTVA: Ovacije za internacionalni sastav „Experience“
UZBUDLjIVO muzičko putovanje kroz epohe, žanrove i kulture - ovako bi se mogao opisati koncert internacionalnog sastava „Experience“ koji je melodijom osvojio publiku, a prostor Fondacije Mozzart pretvorio u koncertnu dvoranu.
08. 06. 2025. u 10:00

(MAPE) SPREMITE SE ZA POTPUNI OBRT: Evo kada tačno stiže pljusak u Srbiju, temperatura pada za 10 stepeni, oglasio se i RHMZ
SRBIJA će se i danas suočiti sa pretežno sunčanim, sparnim i izuzetno toplim vremenom. Maksimalne dnevne temperature kretaće se između 32 i 37 stepeni Celzijusa, što će dodatno pojačati osećaj vrućine, naročito u urbanim sredinama. Međutim, prema najavama meteorologa, osveženje nas očekuje i brže nego što smo mislili!
08. 06. 2025. u 08:18

HILJADE VERNIKA NA POKLONJENJU: Ruka Svetog Save vraća se u Mileševu
RUCI Svetog Save na poklonjenje svakodnevno pritiču hiljade i hiljade vernihotkako je posle Spasovdanske litije izložena u Hramu Svetog Save naVračaru, saopštila je juče Srpska pravoslavna crkva (SPC).
08. 06. 2025. u 08:01

DANAS SLAVIMO PRAZNIK SILASKA SVETOG DUHA NA APOSTOLE: Rođendan hrišćanske crkve
JEDAN od najvećih hrišćanskih praznika, poznat u narodu i kao Pedesetnica, Duhovi, Trojica ili Trojčindan, je trodnevno praznovanje u znak sećanja na dan kada je Sveti Duh ispunio apostole snagom da šire Hristovu veru.
08. 06. 2025. u 07:32
Komentari (14)