MINJA STIGLA SVOJOJ KUĆI: Posle terapije najskupljim lekom u SAD, SMA devojčica se vratila u Kragujevac
11. 09. 2021. u 06:39
MALA Minja Matić se vratila u svoj Kragujevac! Posle sedam meseci, devojčica koja je u Los Anđelesu primila terapiju protiv spinalne mišićne atrofije tip 1 - lek "zolgensmu", najskuplji na svetu, došla je kući sa roditeljima Živkom i Ivanom.
Povezane vesti
KOMŠIJE I DIJASPORA UJEDINILI SE DA POMOGNU: Počela gradnja kuće za Nebojšu Vučenovića, za svega nekoliko meseci prikupljeno 35.000 maraka
BROJNI sugrađani iz Srpca i dijaspore, naročito Austrije, Nemačke i Australije, dali su punu podršku da se u humanitarnoj akciji podigne novi dom za Nebojšu Vučenovića (38), koji ima određenu vrstu hendikepa, a iz srbačkog je naselja Povelič.
26. 08. 2021. u 08:12
POMOZIMO MALOJ ELENI DA OZDRAVI: Zbog retke bolesti dvogodišnjoj devojčici potrebna je transplatacija koštane srži
MALENOJ Eleni Krstivojević hitno je potrebna transplantacija koštane srži kako bi pobedila veoma retku bolest koja je na našim prostorima prvi put zabeležena pre oko 20 godina.
15. 08. 2021. u 09:11
DONACIJA VRŠAČKOG ULTRAMARATONCA: Sebastijan Sava uplatio 210.000 dinara Dečjem odeljenju
VRŠAČKI ultramaratonac Sebastijan Sava donirao je 210.000 dinara Dečjem odeljenju Opšte bolnice u Vršcu.
12. 08. 2021. u 17:42
PREŽIVEO JE PRAVIM ČUDOM: Milan je imao saobraćajku, a sada svojim primerom opominje motocikliste
MILAN Mitić (30) iz Požarevca neumorno nastavlja svoju misiju odvraćanja mladih ljudi od neodgovorne vožnje.
12. 08. 2021. u 17:42
Najnovije iz rubrike
SPOZNAJA BOGA NA KiM: Američki vojnici iz KFOR-a primaju pravoslavlje
ZNAČAJNO je napomenuti da je primetno interesovanje za pravoslavnu veru kod pripadnika američkog KFOR-a koji su tokom službe u misiji došli u neposredan kontakt sa srpskim srednjovekovnim svetinjama na Kosovu i Metohiji.
25. 03. 2026. u 22:46
POLICIJA UPUTILA VAŽNO UPOZORENJE ZA DVA GRADA NA JUGU SRBIJE: Građanima se zabranjuje kretanje zbog ovoga
POLICIJSKA uprava Pirot obaveštava građane da će dana 30. marta 2026. godine, u vremenu od 10 do 12 časova, na strelištu "Božurato" u Pirotu biti izvedeno bojevo gađanje.
25. 03. 2026. u 22:03
VELEIZDAJNIČKI PROCES UZDRMAO BEČKO PRAVOSUĐE: Optužnica protiv Srba 1908. godine zasnovana je na falsifikovanom tumačenju istorije
NA SRPSKOJ političkoj sceni veoma ugledno mesto pripada i dr Dušanu Popoviću, koji je dobar deo života proveo u Zagrebu, radeći kao advokat.
25. 03. 2026. u 19:00
TUMAČA JEDVA NAĐU I ZA VENČANJE: Kako se snalaze gluvi kada nema dovoljno ovučenih za prenos poruka između njih i onih koji čuju
VENČANjE ima svoju cenu, ali za gluve ona je uvek veća. Pored takse zamatičara, neophodno je da plate uslugu tumaču. Bez toga čin stupanja u brak nije moguć. Taj uvećan račun, koji prati gotovo svaki deo života gluvih i nagluvih osoba, skoro niko, osim njih, ne evidentira.
25. 03. 2026. u 18:41
KAKVO NAS VREME OČEKUJE ZA VASKRS: Detaljna prognoza RHMZ-a (GRAFIKON)
PREMA mesečnoj prognozi Republičkog hidrometeorološkog zavoda (RHMZ), za Uskrs će minimalna temperatura biti oko 5, a maksimalna 16 stepeni Celzijusovih, koliko se prognozira na Veliki petak (10. aprila).
25. 03. 2026. u 16:25
Miodrag
11.09.2021. 10:14
Ljubavi neka ti sve u zivotu bude dobro.Bogu dragom hvala.
Buducnost
11.09.2021. 11:06
Dobro dosla dobra djevojcice i bila ti zdrava i ziva kos godina 100??❤??
normalno
11.09.2021. 13:33
Bože koji si milostiv daj snage ovom djetetu da ozdravi