BOLJE DA IH NAĐE POLICIJA NEGO ŠEŠELJ: Huligani kukavički oštetili prostorije SRS
23. 06. 2026. u 16:41
23. 06. 2026. u 16:41
22. 06. 2026. u 22:47
23. 06. 2026. u 16:05
23. 06. 2026. u 10:49
Branjo
17.09.2021. 13:32
Vakcinisati nastavnike/ profesore ! Ili, kao u Italiji - kovid potvrde. Ko neće ide suspenzija. Oni su na Budzetu i moraju. Škola moraa ići kako god, osim samo online. U protivnom, deca će u kafiće, klubove, kladionice... i eto zaraze i beš škole, a socijalno odrastanje ode u minus. A postsvlja se i pitanje : zašto roditelje niko ne pita ništa . Jedno je sigurno, nastavnici se više raduju da nema škole- sede kući a plata ide li ide