VREMENSKA PROGNOZA ZA PONEDELJAK, 4. OKTOBAR: Letnje temperature uz pojačan vetar, a evo kada nam stiže pogoršanje
U SRBIJI jutro hladno, po kotlinama i rečnim dolinama jugozapadne Srbije kratkotrajna magla.
Foto: D. Balšić
U toku dana sunčano i toplo. U košavskom području vetrovito sa umerenim i jakim, a na jugu Banata povremeno i olujnim jugoistočnim vetrom. U ostalim krajevima vetar slab promenljivog pravca. Najniža temperatura od 1 na istoku do 14 na jugu Banata, najviša od 24 do 28 stepeni, u Negotinskoj Krajini oko 21 stepen.
Vremenska prognoza za Beograd
U Beogradu dan topao i sunčan, sa jutarnjom temperaturom oko 11, a najvišom dnevnom do 27 stepeni. Vetar u postepenom pojačanju.
Vremenska prognoza za naredne dane
U utorak ujutro hladno, po kotlinama i rečnim dolinama zapadne i južne Srbije kratkotrajna magla. U toku dana pretežno sunčano i toplo. Vetar slab i umeren, u košavskom području povremeno jak, a na jugu Banata i olujni, južnih smerova. Najniža temperatura od 4 do 15 , a najviša od 20 do 26 .
U sredu stiže naoblačenje i zahlađenje sa kišom i pljuskovima. Vetar slab i umeren, u košavskom području povremeno jak, a na jugu Banata i olujni, jugoistočni. Najniža temperatura od 7 do 14, a najviša od 18 do 23 stepena. U četvrtak oblačno i hladno, povremeno sa kišom. Vetar slab i umeren, u košavskom području povremeno i jak, na jugu Banata olujni, jugoistočni. Najniža temperatura od 8 do 12, najviša od 14 do 18 stepeni.
Preporučujemo
DETALjNA PROGNOZA ZA OKTOBAR: Klimatolog Đurđević otkrio kakvo nas vreme čeka ove jeseni
28. 09. 2021. u 09:13
IRAN LANSIRAO RAKETE SA BOJEVOM GLAVOM OD JEDNE TONE: Tvrde da su pogodili aerodrom u srcu Tel Aviva (VIDEO)
IRANSKI Korpus islamske revolucionarne garde tvrdi da je jutros lansirao balističke rakete sa eksplozivnim bojevim glavama od jedne tone na aerodrom Ben Gurion u Tel Avivu.
05. 03. 2026. u 13:12
RUTEU STIGLA OŠTRA PORUKA ČLANICE NATO: Ko kaže da većina podržava udare na Iran?
ŠPANSKA ministarka odbrane Margarita Robles oštro je danas odbacila tvrdnju generalnog sekretara NATO-a Marka Rutea da postoji "široka podrška" članica saveza ratu koji američki predsednik Donald Tramp vodi protiv Irana.
05. 03. 2026. u 12:54
PLANETA U STRAHU: Spisak 11 najsigurnijih zemalja u slučaju Trećeg svetskog rata
NAKON što su američko-izraelski napadi na Iran doveli do odmazde širom Bliskog istoka, rastu strahovi od eskalacije koja bi mogla da preraste u treći svetski rat. Tu su još i aktualni rat između Ukrajine i Rusije, sukobi u pojasu Gaze, kao i stalna pretnja kineske invazije na Tajvan.
03. 03. 2026. u 20:21
Komentari (0)