VREMENSKA PROGNOZA ZA SREDU, 17. NOVEMBAR: Čeka nas tmuran, pravi jesenji dan, evo kada nam stiže kiša, a kada će ponovo sunce
REPUBLIČKI hidrometeorološki zavod dao je najnoviju prognozu za narednih sedam dana.

Foto: Tanjug/Strahinja Aćimović
Evo kada nam stiže kiša, a kada će nas ogrejati sunce.
Vreme u Srbiji
U jutarnjim satima magla po kotlinama i dolinama na zapadu i jugu Srbije, saopštio je Republički hidrometeorološki zavod. Tokom dana u većem delu zemlje očekuje se umereno oblačno i suvo, a slaba kiša ili rosulja očekuju se tek ponegde u Timočkoj Krajini, na zapadu i severozapadu Srbije.
Vetar slab, u košavskom području umeren i jak, a na jugu Banata i olujni jugoistočni, po podne u slabljenju, a u toku noći u skretanju na zapadni.
Najniža temperatura od -1 do 6, a najviša od 8 do 14 stepeni Celzijusa.
Vreme u Beogradu
Jutro pretežno vedro, a u toku dana umereno oblačno. Jugoistočni vetar (košava) po podne u slabljenju, a noću u skretanju na zapadni.
Najniža temperatura oko 5, a najviša oko 11 stepeni.
Prognoza za narednih sedam dana
U četvrtak će biti oblačno i malo hladnije, mestimično sa slabom kišom. U petak i subotu očekuje se umereno oblačno i suvo, a u nedelju pretežno sunčano vreme.
Početkom naredne sedmice biće umereno oblačno sa sporadičnom pojavom slabe kiše. Temperatura oko i malo iznad proseka za drugu polovinu novembra.
rs.sputniknews.com
BONUS VIDEO: KAKO PROVERITI RADNI STAŽ: Jelica Timotijević iz PIO fonda u novoj epizodi Ft1P

ŠOK OTKRIĆE, EVO KO VODI OBOJENU REVOLUCIJU U SRBIJI! Vučićević razotkrio blokadersko-kriminalnu hobotnicu, u sve umešan rektor Đokić!
GLAVNI urednik Informer TV Dragan J. Vučićević otkrio je šokantne podatke o medijsko-političkoj, blokaderskoj kriminalnoj hobotnici koja se krije iza pokušaja izazivanja građanskog rata u Srbiji.
20. 07. 2025. u 15:05

ŠOK PRIZOR NA EVZONIJU: Čovek stigao na granicu u ovo vreme, nema žive duše! Evo kada da krenete put Grčke
LETNjI odmor za mnoge građane Srbije i regiona započinje u beskrajnom redu na graničnom prelazu Evzoni, na ulazu iz Severne Makedonije u Grčku.
20. 07. 2025. u 11:15

Naučnici ajkulama spustili mrtvu kravu na 1.629 metara dubine - nisu mogli da veruju šta su ribe uradile (VIDEO)
"TO POKAZUJE strategiju preživljavanja kod vrsta koje se ne hrane usamljeno."
14. 07. 2025. u 13:06
Komentari (0)