ZA OVIM STOLOM JE SEDEO MILUTIN MRKONJIĆ: Poslednji put bio na ručku dva dana pre nego što je otišao u bolnicu (FOTO)
POČASNI predsednik SPS Milutin Mrkonjić, koji je juče preminuo, biće najverovanije sahranjen u sredu. Domaća javnost oprašta se od političara, a ekipa "Novosti" posetila je mesto gde je Mrka redovno odlazio.

Foto: Z.Jovanović
- Bio je skroman, ali galantan gost. Kao običan svet, nije imao neko posebno piće koje poručivao. Uglavnom je pio vodu, a nekad bi popio časicu rakije ili belog vina.
Šaljivdžija je bio. Uvek je imao neke svoje šale. Poslednji put bio je na ručku dva, tri dana pre nego što je otišao u bolnicu - kaže za "Novosti" Rade Radovanović koji je više od 20 godina posluživao Mrku u prestoničkom restoranu "Careva cuprija".
- Bili smo prijatelji. Mrka je bio gospodin u svakom smislu. Umeli smo da ostanemo do kasno u noć uz muziku. Znao je da nagradi bakšišom muzičare, konobare, ali i da uđe u kuhinju i pozdravi i počasti kuvare - kaže za "Novosti" Milenko Milić, vlasnik restorana.
Preporučujemo

SLIKA IZ ARMIJE: Mrka kao mlad, zgodan VOJNIK - odlučnog lica, drži govor (FOTO)
28. 11. 2021. u 10:32

RASPOREĐENO 110.000 VOJNIKA, RUSI KREĆU U ZAVRŠNI UDAR NA POKROVSK: "Sa time bi mogli zauzeti srednje veliku evropsku državu"
RUSIJA ne pokazuje znakove povlačenja u ratu protiv Ukrajine. Naprotiv, Moskva je pojačala dalekometne udare na ukrajinske gradove i napade duž cele linije fronta. Vojni stručnjaci ističu da je ruska strana usvojila nove taktike, oslanjajući se na masovnu upotrebu dronova i malih diverzantskih jedinica, piše The New York Times.
10. 08. 2025. u 20:18

EVO KO JE TROSTRUKI UBICA IZ GNjILANA: Bio u društvu sa Kurtijem, Osmanijevom i Haradinajem
TRI osobe su ubijene, a nekoliko je ranjeno u pucnjavi koja se dogodila danas u Gnjilanu, dok je osumnjičeni napadač u bekstvu, prenela je Koha. Bolnica u Gnjilanu saopštila je da je na licu mesta konstatovana jedna smrt, a da su dve osobe prebačene u Urgentni centar bez znakova života.
10. 08. 2025. u 18:11

Ovako izgleda kuća Milana Borjana koja je demolirana: Lopov odneo i snimač video nadzora (FOTO)
"HVALA policiji grada Beograda na brzoj reakciji i sjajnom odnosu prema poslu."
11. 08. 2025. u 09:52
Komentari (1)