Politika
BOLJE DA IH NAĐE POLICIJA NEGO ŠEŠELJ: Huligani kukavički oštetili prostorije SRS
23. 06. 2026. u 16:41
Tenis
MEKINRO: "Samo Siner ima veće šanse za titulu na Vimbldonu od Đokovića!"
23. 06. 2026. u 18:21
Fudbal
Mesi pitao hrvatskog fudbalera: "DA LI SI NORMALAN", on kaže: "Ugasio sam ga!"
23. 06. 2026. u 16:05
KAKAV TRANSFER: Superligaš spaja nekadašnjeg ljubimca "grobara" sa miljenikom "delija"!
23. 06. 2026. u 10:49
Novi
30.11.2021. 18:01
Tu zemlju su oteli zapadni koruptivni fašisti koji i sada vladaju svetom. Albanci su tu njihove sluge kao što su bili sluge i Hitleru. Isto kao što su bili Hrvati, muslimani iz BiH i drugi.
buki
04.12.2021. 12:00
@Novi - Potpuno ste u pravu, jer samo kad bi Zapad zapretio Šiptarima ukidanjem donacija od kojih oni žive i izdržavaju ''državu'', imanje bi bilo vraćeno manastiru Dečani. Izjave zapadnih zvaničnika nemaju nikakvu vrednost, jer su date u dnevno političke svrhe, a cilj da unište Srbe i Srbiju traje već vekovima. Šiptari, Hrvati i mudžahedini su samo oruđe u njihovim rukama, koje po potrebi upotrebe, grabeći ka cilju koji se nikad nije promenio.