HITNO SE OGLASILO VIŠE JAVNO TUŽILAŠTVO: Ovo je zaplenjeno u stanu Aleksandra Radića
23. 06. 2026. u 22:45
23. 06. 2026. u 22:45
23. 06. 2026. u 20:25
23. 06. 2026. u 20:13 >> 20:13
23. 06. 2026. u 18:21
23. 06. 2026. u 21:41
23. 06. 2026. u 21:03
23. 06. 2026. u 19:56
23. 06. 2026. u 16:05
Marko
13.12.2021. 13:23
Svako nevreme donese neki problem. Ali isto tako ni nadležni komunalci ne rade svoj posao. U gradu je puno trulih ili neobrezanih stabala, mnogo bandera je pri zemlji zarđalo jer se ne održavaju, pa puknu kada ih ovakav mokar sneg optereti, mnogo je starih elektro-kablova, nerenoviranih trafo stanica, zapušenih uličnih slivnika koji ne mogu da prime otopljeni sneg i veoma razmaženih čistača ulica koji prolaze pored đubreta i samo gledaju u svoje mobilne telefone i ne rade svoj posao. Boljom kontrolom o organizacijom postigli bi se bolji rezultati.