BOLJE DA IH NAĐE POLICIJA NEGO ŠEŠELJ: Huligani kukavički oštetili prostorije SRS
23. 06. 2026. u 16:41
23. 06. 2026. u 16:41
22. 06. 2026. u 22:47
23. 06. 2026. u 16:05
23. 06. 2026. u 10:49
pjotr
31.12.2021. 07:27
Pa koliko se gine na putevima po Srbiji osim vozača ja bih dodao da se sudi i ostalima u vozilu kao saučesnicima. Alkohol, droga, prekoračenja brzine itd bez presedana.Ko ponovi delo napraviti državnu autoškolu 100 časova vožnje po duploj ceni, ponovno polaganje i restrikcije iste kao za vozače početnike. Eto i u budžet para da ne mora da se guli običan narod. Nije rešenje ni zatvor tu je čist trošak. Putevi su postali kao da smo u ratu ginemo Mnogo života se gasi na ovaj način a podižu se kazne za pojas msm, nema tu mnogo priče, samo sistem nulte tolerancije i ko ne pordži taj zakon u skupštini njega u ludnicu.