NAJNOVIJI KORONA PRESEK: Objavljeni podaci o epidemiološkoj situaciji u Srbiji
NAJNOVIJI korona presek pokazuje da je virusom u poslednja 24 sata zaraženo još 14.717 osoba.

Foto: V.N.
Bitku sa koronom izgubila su 28 pacijenta.
Ukupno su testirane 30.288 osobe.
Na respiratorima u bolnicama u Srbiji nalazi se 113 pacijent.
Prof. dr Branislav Tiodorović, epidemiolog i član kriznog štaba izjavio je danas da ne treba podcenjivati omikron, pogotovo sada kada je aktuelan i virus gripa, što zajedno sa njim čine fluronu, koja za sada još uvek predstavlja opasnost da bi pandemija eventualno mogla da se produži.
BONUS VIDEO: Kako je porodiljama obolelim od korona virusa?
Preporučujemo

DžEJ DI VENS UDARIO NA ZELENSKOG: To što on radi je apsurdno
U INTERVJUU za internet portal UnHerd , američki potpredsednik Džej Di Vens nazvao je napade ukrajinskog predsednika Volodimira Zelenskog na SAD „neproduktivnom retorikom“ i „apsurdnim“.
15. 04. 2025. u 10:27

MAKRON POSLE RUSKOG NAPADA: Hitno nam je potreban mir
RUSKI raketni napad na grad Sumi na severu Ukrajine naglašava hitnu potrebu za nametanjem primirja Rusiji, izjavio je danas predsednik Francuske Emanuel Makron.
13. 04. 2025. u 15:34

"SINA SMO SAHRANILI U NIKŠIĆU" Željko Samardžić o najvećoj životnoj tragediji: "To je bila tuga za sve nas"
PEVAČ progovorio o bolnoj temi.
15. 04. 2025. u 10:18
Komentari (0)