NORMALIZOVAN SAOBRAĆAJ KOD SURDULICE: Brojni radovi na putevima, na Batrovcima se čeka osam sati
NA putu Strezimirovci - Surdulica, normalizovan je saobraćaj koji je bio obustavern zbog šlepera koji su se preprečili, javili su Putevi Srbije.

Nikola Fifić
RADOVI NA PUTEVIMA
Auto-put E-763, petlja Preljina – petlja Takovo, leva cev tunela Šarani - 21.4.2022. g, od 9 do 17 č, radovi na održavanju ITS opreme i sistema za upravljanje tunelima. U toku izvođenja radova, naizmenično će biti zauzeta vozna/preticajna saobraćajna traka, u smeru od Čačka ka Beogradu.
Auto-put E-70, Batrovci-Kuzmin, u oba smera - od 20.4. do 30.4.2022. g, u toku svetlog dela dana, radovi na stacioniranju puta. Za saobraćaj zatvorena preticajna, dok će se saobraćaj odvijati voznom saobraćajnom trakom.
Auto-put E-75, naplatna stanica Beograd - 21/22.4.2022. g, od 22 do 5 č, radovi na čišćenju u ulivno-izlivnim naplatnim rampama.
Auto-put E-75, petlja Lasta – petlja T6, u oba smera - 20/21.4.2022. g, od 22 do 5 č, radovi na čišćenju ivičnih traka.Za saobraćaj će biti zatvorena preticajna, dok
će se saobraćaj odvijati voznom i zaustavnom saobraćajnom trakom,
Na naplatnim stanicama na autoputevima u Republici Srbiji nema zadržavanja vozila.
GUŽVE NA GRANICI
Prema informacijama Uprave granične policije u 17.15 časova:
-na graničnim prelazima Horgoš i Šid, na izlazu, zadržavanje za teretna motorna vozila je 360 minuta,
-na graničnim prelazima Kelebija i Bezdan, na izlazu, zadržavanje za teretna motorna vozila je 300 minuta,
-na graničnom prelazu Batrovci, na izlazu, zadržavanje za teretna motorna vozila je 480 minuta,
-na graničnim prelazima Bogojevo i Bačka Palanka, na izlazu, zadržavanje za teretna motorna vozila je 180 minuta,
-na graničnom prelazu Sremska Rača, na izlazu, zadržavanje za teretna motorna vozila je 120 minuta.
Na ostalim graničnim prelazima nema dužih zadržavanja za sve kategorije vozila.
Preporučujemo

PRVA DUGOROČNA PROGNOZA STRUČNjAKA: Evo kada će pasti sneg u Srbiji i kakva zima čeka Evropu
PREMA prvim prognozama evropskih stručnjaka sa sajta Severe Weather Europe, zimu 2025/2026 obeležiće uticaj slabe faze La Ninje i verovatno slabiji polarni vrtlog. Ovo znači dinamičnije kretanje atmosferskog pritiska, što može omogućiti hladnije dane u Evropi, ali i u SAD i Kanadi.
13. 08. 2025. u 09:59

TRAMP U OGROMNOM PROBLEMU: Veliki peh pred sastanak sa Putinom na Aljasci
PREDSTOJEĆI sastanak između predsednika SAD Donalda Trampa i ruskog predsednika Vladimira Putina u petak na Aljasci dolazi u vreme kada u američkoj administraciji gotovo da nema iskusnih stručnjaka za Rusiju, piše Fajnenšel tajms.
13. 08. 2025. u 11:24

SRBIN ČUVAO KLINTONA: Bivši predsednik ostao zatečen - posle svađe saznao Ajkulino poreklo: "Osećao sam da mi ne može ništa" (FOTO)
ČOVEK koji je čuvao Madonu, princa Harija, Bijonse i Naomi Kembel potiče iz stare beogradske porodice.
14. 08. 2025. u 07:43
Komentari (0)