NAŠA NAJLEPŠA SRBIJA: Vučić objavio ovonedeljnog pobednika foto-konkursa (FOTO)
PREDSEDIK Srbije Aleksandar Vučić objavio je danas na Instagramu pobedničku fotografiju za ovu sedmicu u okviru konkursa "Naša najlepša Srbija", a pobednik je Siniša Stanišić.

Foto: Tanjug
- Kako foto-konkurs odmiče, tako nas sve više iznenađujete kvalitetom slika koje nam šaljete. Ove nedelje Vas vodimo u bajkovita polja suncokreta u Kuzminu. Za fotografiju možemo da zahvalimo Siniši Stanišiću, koji je zabeležio ovu prekrasnu scenu. Verujemo da uživate u slici kao i mi, jer su suncokreti oduvek svojom fascinantnom lepotom inspirisali najpoznatije svetske umetnike. Čestitamo Siniši, a vi nastavite da nam šaljete fotografije najlepših pejzaža i detalja naše predivne zemlje- napisao je predsednik u opisu pobedničke fotografije.
Preporučujemo

USKORO KRAJ SUKOBA? Ruski zvaničnik govorio o završetku rata sa Ukrajinom
15. 07. 2022. u 07:51

"SPREMA SE OFANZIVA" Britanci izneli predviđanja sledećih ciljeva Rusa u Ukrajini
15. 07. 2022. u 09:13 >> 09:18

PITANjE JE DANA KADA ĆE OTVORENO DA UBIJAJU NA ULICI Vučić: Zemlja nam je u velikoj opasnosti, banda vlada ulicama! Pobedićemo ovo zlo zajedno
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić obratio se naciji iz Palate Srbija posle četiri dana uzastopnog blokaderskog divljanja i napada na objekte, policiju i građane. Poručio je da je pitanje dana kada će blokaderi da otvoreno ubijaju na ulici, jer im je samo to preostalo. Rekao je da će se u narednim danima činiti da se država povukla, a onda će pokazati svu svoju odlučnost i iskoristiti sva sredstva na raspolaganju da se vrati poredak i mir u zemlju. Sa narodom i građanima zajedno, pobedićemo ovo zlo, poručio je Vučić.
17. 08. 2025. u 12:14 >> 12:44

"SRAM VAS BILO ZA SVE ŠTO RADITE" Vučić sa prezirom odgovorio Žaklini Tatalović na dobacivanja i upadice
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić odgovorio je na upadice i dobacivanja novinarki N1 Žaklini Tatalović.
17. 08. 2025. u 14:28

"PROMENIO JE LIČNI OPIS": Željkov sin tvrdio da mu je otac živ
MNOGE je iznenadila izjava najstarijef sina Željka Ražnatovića Arkana, Mihajla da je njegov otac živ.
17. 08. 2025. u 16:16
Komentari (0)