UGLJEVIK U AKCIJI: „Veliko srce za Anđelu Tanacković”
UDRUŽENjE žena „Rudar” i parohijanke crkve Svetog Sisoja iz Ugljevika organizovale su humanitarni bazar na kom su prikupljale novac za lečenje šesnaestogodišnje devojčice Anđele Tanacković koja je obolela od leukemije, za čije je dalje lečenje u Nemačkoj potrebno 300.000 evra.
Foto: V Mitrić
Na gradskom trgu, brojni Ugljevičani, čak i oni najmlađi, odazvali su se toj humanitarnoj akciji, darovali od srca podršku za lečenje devojčici i pokazali svoju humanost.
Predsednica Udruženja žena „Rudar” Jelena Spasojević zahvalila se na nesebičnoj podršci članicama Kola srpskih sestara iz Ugljevika i Lopara, Udruženjima „Kreativa” i „Beli anđeo” iz Bijeljine.
-Danas je Ugljevik veliko srce za našu Anđelu, kako bi što pre došla u situaciju da se leči i ozdravi - rekla je Spasojevićeva.
Humanitarni bazar za pomoć Anđeli biće održan i u Bijeljini, 26. septembra, na gradskom trgu.
- Pozivam sve ljude dobre volje, koji poseduju trunku humanosti i da onoliko koliko mogu uplate sredstva na račun kako bi Anđela mogla da se leči - pozvala je Spasojevićeva.
POMOĆ ZA LEČENjE
Novac mogu da uplate na račun, na ime Anđela Tanacković sa naznakom "Pomoć za lečenje",
Nova Banka: 5550000058681332 V.Mitrić
Preporučujemo
POZIV PUNOLETNIM GRAĐENIMA: Sutra akcija davanja krvi u Petrovcu na Mlavi
16. 08. 2022. u 09:47
SAMOHRANOM OCU POTREBNA POMOĆ: Dijabetičar brine o ćerki koja ima paralizu
14. 09. 2022. u 06:50
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
EPSKI DEBAKL! Arina Sabalenka izbačena sa Rolan Garosa
NAJBOLjA teniserka planete Arina Sabalenka neće se takmičiti u završnici Rolan Garosa.
03. 06. 2026. u 15:48
KRAĐA VEKA U NBA! Nikola Jokić ovakvu nepravdu nije zaslužio, bruka i sramota
NBA liga donela je odluku o MVP igraču NBA lige!
17. 05. 2026. u 16:04 >> 16:14
NASTAJE NOVA DRŽAVA? Srpske komšije se ujedinjuju sa susedima - za moćnu državu od 22 miliona duša i 272.200 km²
"UNIONISTIČKI pokret je oduvek postojao i on je i dalje živ unutar našeg društva. Nesumnjivo je da je ova diskusija legitiman deo političkog procesa u zemlji. Ja lično nikada ne bih mogao da glasam protiv ujedinjenja."
02. 06. 2026. u 21:24
Komentari (0)