KO JE NAJLEPŠI NA SVETU? NAŠA SRBIJA: Predsednik Vučić objavio novu pobedničku fotografiju konkursa (FOTO)
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić objavio je na Instagram profilu "budućnostsrbijeav" ovonedeljnog pobednika konkursa "Naša najlepša Srbija".

Foto: Printskrin
Autor pobedničke fotografije, koja je uslikana ispred Narodnog pozorišta u Beogradu, je Andrej Manojlović.
- U našem obilasku Srbije, kroz vaše fotografije, danas stižemo u glavni grad, i to pred vrata vekovne dame, raskošne glumice, svedoka istorije, mesta za poljupce, simbola Beograda. Lepotica, zgrada Narodnog pozorišta, umivena jesenjom kišom i očešljana košavom, zagledana u svoj odraz na Trgu Republike pita: Ko je najlepši na svetu? Nama je najlepša naša Srbija. Sa radošću čekamo vaše nove fotografije, a molimo sve objavljene autore, iz prethodnih 28 nedelja, da obrate pažnju na svoje elektronske adrese jer uskoro šaljemo i mi nešto vama - napisao je predsednik Vučić na Instagramu.
Preporučujemo

MNOGO JE LEPA NAŠA SRBIJA: Prva ekskurzija jedina dva đaka iz Donjeg Levića kod Brusa
09. 12. 2022. u 12:33

ŠOJGU UPOZORAVA: Taj potez bi mogao dovesti do trećeg svetskog rata
SEKRETAR Saveta bezbednosti Rusije Sergej Šojgu upozorio je da bi uvođenje mirovnjaka na istorijske teritorije Rusije moglo dovesti do trećeg svetskog rata.
24. 04. 2025. u 19:46

MAKRON POSLE RUSKOG NAPADA: Hitno nam je potreban mir
RUSKI raketni napad na grad Sumi na severu Ukrajine naglašava hitnu potrebu za nametanjem primirja Rusiji, izjavio je danas predsednik Francuske Emanuel Makron.
13. 04. 2025. u 15:34

USTAŠLUK NA DELU I Hrvatski kardinal veliča Tompsona - totalno ludilo u Hrvatskoj
KOLIKO je Hrvatska ogrizla u mržnji prema Srbima govori činjenica da je čak i tamošnji kardinal govorio o koncertu Topsona poznatog po pesmama koje veličaju klanje Srba.
24. 04. 2025. u 17:01
Komentari (200)