NESVAKIDAŠNJI PRIZOR NA TROŠARINI: Dva muškarca se potukla na pešačkom prelazu, razdavajale ih devojke (VIDEO)

Дејана Калинић
Dejana Kalinić

24. 01. 2023. u 20:17

U ULICI Save Maškovića na Trošarini dogodila se tuča koja je iznenadila sve prolaznike, ali i učesnike u saobraćaju.

НЕСВАКИДАШЊИ ПРИЗОР НА ТРОШАРИНИ: Два мушкарца се потукла на пешачком прелазу, раздавајале их девојке (ВИДЕО)

Foto: Printskrin/Instagram/serbialive_beograd

Naime, na snimku koji je objavljen na Instagram stranici Serbia Live Beograd vidi se kako se tuku dva muškarca nasred pešačkog prelaza.

Oni potom padaju na asfalt i počinju da se rvu, ali u međuvremenu su pritrčale dve devojke koje su pokušale da ih razdvoje.

Ubrzo su ih razdvojili i jednog muškarca odveli do automobila, prenosi Telegraf.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne

OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne

SREĆKO Stefanović (22), Saša Stanković (22) i Dalibor Petrović (24) oglašeni su danas krivim u Višem sudu u Beogradu za teško ubistvo Stanimira Brajkovića (74) na bezobziran i nasilnički način u zatvoru Padinska Skela početkom februara 2024. godine. Ovom prvostepenom presudom Stefanović je osuđen na 19 godina zatvora, a Stanković i Petrović na po 18 godina.

11. 12. 2025. u 16:22

Komentari (0)

BIO JE MILJENIK ŽENA: Gde je danas Nebojša Bakočević?