JOŠ ĆEMO ČEKATI TOPLIJE DANE: Pogledajte kakvo nas vreme očekuje ovog ponedeljka
U SRBIJI iznad većeg dela umereno do potpuno oblačno, mestimično sa kišom, na planinama sa snegom, samo u Vojvodini pre podne pretežno sunčano.

Foto: Tanjug/Vladimir Sporčić
Vetar slab i umeren, u planinskim predelima povremeno i jak severnih pravaca.
Najniža temperatura od 2 do 7, najviša od 11 stepeni na jugu Srbije do 17 stepeni Celzijusa u Negotinskoj Krajini.
Vreme u Beogradu
U Beogradu sutra umereno do potpuno oblačno, povremeno sa kratkotrajnom kišom, uglavnom u prvom delu dana. Vetar slab i umeren, severni i severozapadni.
Najniža temperatura oko 6, najviša oko 15 stepeni Celzijusa.
Tokom noći ponovo kratkotrajna kiša.
BONUS VIDEO: HOĆEMO LEKARA U SVAKOM KVARTU: Ministarka zdravlja prof. dr. Grujičić u intervjuu za "Novosti"

SKANDAL U BRITANIJI, PORODICE U ŠOKU: Direktorka mrtvačnice gledala crtani film sa mrtvim bebama u svojoj kući
EJMI Apton (38), osnivačica udruženja Florrie’s Army u Lidsu u Engleskoj, našla se u centru velike afere nakon što su roditelji preminule dece otkrili da su tela njihovih beba držana u njenoj kući umesto u mrtvačnici.
27. 08. 2025. u 17:50

OVO JE DETALjAN SPISAK NAMIRNICA KOJIMA ĆE PASTI CENA: Nove ekonomske mere važne za građane
PRESEDNIK Srbije Aleksandar Vučić istakao je juče prilikom izlaganja o smanjenju marži na kućnu hemiju i prehrambene proizvode, a u okviru predstavljanja novih ekonomskih mera za građane, da sniženje koje će uslediti kao posledica ograničenja trgovačkih marži obuhvata 3000 proizvoda iz 23 grupe.
25. 08. 2025. u 13:15

GLUMICA I RANIJE IMALA PROBLEMA SA ZAKONOM? Burne reakcije Rusije na hapšenje Bikovićeve bivše, zahteva se STROGA kazna
LEPOTICA iz Sankt Peterburga, koja se proslavila dramom "Led", za oko nam je zapela zahvaljujući romansi sa partnerom iz pomenutog filma, popularnim srpskim glumcem koji je i u Rusiji izgradio zavidnu karijeru.
06. 09. 2025. u 11:32
Komentari (0)