DO KRAJA APRILA PROMENLJIVO: Kakvo vreme možemo očekivati za 1. maj?

19. 04. 2023. u 20:46
IAKO je još rano za detaljnu i preciznu prognozu, u danima oko provomajkih praznika prema trenutnim prognozama očekuje se dosta sunčanih intervala, ali i smenjivanje oblačnih.
Povezane vesti

STIŽE PROMENA - OD OVOGA DANA SVE SE MENJA: Vremenska prognoza za petak, 2. maj
REPUBLIČKI hidrometeorološki zavod dao je najnoviju vremensku prognozu za naredne dane.
02. 05. 2025. u 01:00

PLJUSKOVI S GRMLJAVINOM STIŽU U BEOGRAD: Tokom noći ove delove Srbije pogodiće nevreme sa jakim vetrom i kišom
REPUBLIČKI hidrometeorološki zavod najavio je da će se tokom noći oblačnost iz severnih i zapadnih predela proširiti i na centralne krajeve Srbije uz umeren do jak severozapadni vetar i lokalno kratkotrajnu kišu ili pljusak sa grmljavinom.
16. 06. 2025. u 20:41

METEO ALARM ZA CELU ZEMLJU Meteorolozi traže oprez: Vremenska prognoza za sredu, 5. jun
REPUBLIČKI hidrometeorološki zavod dao je najnoviju vremensku prognozu za naredne dane.
05. 06. 2025. u 01:00

PAKLENIH 6 DANA JUNA: Vremenska prognoza za sredu 4. jun
REPUBLIČKI hidrometeorološki zavod dao je najnoviju vremensku prognozu za naredne dane.
04. 06. 2025. u 01:00 >> 02:39

POČEO PRVI PRAVI LETNJI TOPLOTNI TALAS: Temperatura skače na 36 stepeni, spremite se za tropske noći - prognoza za celu nedelju (MAPE)
SA početkom klimatološkog leta, od 1. juna u Srbiji je počela da raste temperatura vazduha i prema vremenskoj prognozi Republičkog hidrometeorološkog zavoda (RHMZ) prvu dekadu juna obeležiće prvi letnji toplotni talas i pretežno sunčano vreme. Od danas, 3. juna, do kraja sedmice, 8. juna, biće od 32 do 36 stepeni Celzijusovih.
03. 06. 2025. u 10:54
Najnovije iz rubrike

ALARMANTAN PAD BROJA STANOVNIKA U SRBIJI: Za 10 godina skoro pola miliona manje ljudi
U SRBIJI je prošle godine rođeno 60.845 beba, a umrlo je 98. 230 ljudi, što znači da je zabeležen negativan prirodni priraštaj od 37.385 stanovnika, objavio je Republički zavod za statistiku.
01. 07. 2025. u 14:46

TRI UPOZORENJA RHMZ: Jedno je posebno važno - narednih dana i do 40 stepeni
REPUBLIČKI hidrometeorološki zavod (RHMZ) upozorio je da se u nastavku prve dekade jula na području Srbije očekuje intenziviranje toplotnog talasa, sa maksimalnom temperaturom u većini mesta od 34 do 38 stepeni.
01. 07. 2025. u 11:54

DANAS SLAVIMO HEROJE KOJI SU MAČ ZAMENILI KRSTOM: Obavezno ovu molitvu izgovorite u tišini
SPC i vernici danas slave mučenike Leontija, Ipatija i Teodula. Njihove reči bile su jače od mača, a vera snažnija od straha.
01. 07. 2025. u 09:53

TOPLOTNI TALAS HARA SRBIJOM: Objavljena najnovija prognoza - kakvo nas vreme čeka do kraja nedelje
U SRBIJI danas pretežno sunčano i toplo.
01. 07. 2025. u 09:26

PRETEŽNO SUNČANO I TOPLO, DO 35 STEPENI Vremenska prognoza za utorak, 1. jul
PRETEŽNO sunčano i toplo, s vetrom slabim i umerenim severnim i severozapadnim, a sredinom dana u Vojvodini, na istoku zemlje i u planinskim predelima povremeno i jakim.
01. 07. 2025. u 01:00
Komentari (0)