"U ŠEST UJUTRU TRČE DA OSTAVE PEŠKIRE" Srbi ratuju za ležaljke u Grčkoj - "Da ne poveruješ šta ljudi rade!"
02. 08. 2023. u 16:33
IZ GODINE u godinu na letovanju na morskim plažama vode se bitke za ležaljke, a Srbi često bivaju akteri ovakvih prizora pored ostalih turista.
Povezane vesti

VELIKE PROMENE U OMILJENIM LETOVALIŠTIMA SRBA: Grci podigli boravišne takse u nebesa - Santorini i Mikonos uveli i jednokratnu od 20 evra!
DIREKTOR Nacionalne asocijacije turističkih agencija (YUTA) Aleksandar Seničić izjavio je danas da su grčka ostrva Mikonos i Santorini uveli jednokratne takse od 20 evra zbog prekomernog broja turista koji utiču na svakodnevni život stanovništva, dok su boravišne takse u Grčkoj ove godine povećane do tri puta i za apartmane se dnevno plaća između 1,5 do dva evra, umesto 50 centi po smeštajnoj jedinici, a za hotele u zavisnosti od kategrije od četiri do 10 evra.
13. 07. 2025. u 10:26

"PA, NEĆE NAS GRCI DA DERU" Srbi našli način kako da ne plaćaju ležaljke na plaži
CENA ležaljki u radnjama kod nas se kreće od 3.300 do 6.000 dinara.
07. 07. 2025. u 12:31
Najnovije iz rubrike

STIGLO ZAHLAĐENJE RHMZ: U ovim delovima moguće nevreme sa grmljavinom i kišom
REPUBLIČKI hidrometeorološki zavod (RHMZ) najavio je u naredna dva sata na zapadu Srbije mestimično sa kišom i lokalnim pljuskovima, uz ređu pojavu grmljavine.
17. 08. 2025. u 21:07

SRBIJA PORED ČUVENOG BELOG ANĐELA IMA I SVOG PLAVOG ANĐELA: Evo gde se nalazi ova freska koja je inspirisala mnoge umetnike (VIDEO)
SRBIJA, pored čuvenog mileševskog Belog anđela, ima i svog Plavog anđela.
17. 08. 2025. u 18:20

POBEDA NA SOLUNSKOM FRONTU ODLUČILA ISHOD VELIKOG RATA: Dogovor sklopljen, ujedinio je francuskog generala i srpske vojskovođe
NA SASTANKU nemačkog kabineta održanom 3. oktobra 1918, Pol fon Hindenburg, načelnik nemačkog Generalštaba, dao je zvaničnu izjavu sledeće sadržine: „Generalštab ostaje pri zahtevu od ponedeljka, 29. sep- tembra tekuće godine, kojim je zatražio da se neprijatelju pošalje zahtev za zaključenje mira.
17. 08. 2025. u 18:00

PATRIJARH PORFIRIJE PORUČIO VERNICIMA: Kada stanemo na put Gospodnji, sve oko nas postaje čudo
PATRIJARH Srpske pravoslavne crkve Porfirije služio je danas svetu liturgiju u Sabornom hramu Svetog arhangela Mihaila u Beogradu, a tokom besede poručio je vernicima da kada stanemo na put Gospodnji, sve oko nas postaje čudo te da čudo nije strano ljudskoj prirodi, već je prirodno i normalno.
17. 08. 2025. u 16:30

HITNO UPOZORENJE RHMZ ZA BEOGRAD! Smrklo se nebo, stižu pljuskovi sa grmljavinom: Na udaru prvo ovi delovi grada
U JUŽNIM delovima Beograda jako razvijena konvektivna oblačnost uslovljava intenzivne pljuskove sa grmljavinom i lokalnom pojavom grada i imaće tendenciju premeštanja ka Lazarevcu.
17. 08. 2025. u 15:54
Cedomir
02.08.2023. 16:43
Zamisli ustajes na moru u sest da zauzmes mesto na plazi.Daj mi boze upornost Srbina koji hoce da letuje u Grckoj.
Beograđanin
02.08.2023. 17:45
Ne ideš u mesto koje ime LIDL i nema problema...
Realno
02.08.2023. 19:21
Tako ja odem na plazu i samo izaberem "rezervisane" lezaljke , bacim na pesak i legnem. Posle par sati dodje majmun i trazi da se sklonim ali jbg, ja necu!
Iskreno
02.08.2023. 20:10
Nije tačno! Trenutno u Nei Pori!!!
Repčić
02.08.2023. 21:05
Sada letujem u Nei Poriju ko piše gluposti za ležaljke kakve budalaštine.Nikakva trka u 6 ujutru retko koga srećeš u to vreme.