PUCA NEBO IZNAD KRUŠEVCA: Ciklon stigao u centralnu Srbiju, ovakve grmljavine se odavno nisu čule
NA nebu iznad Kruševac bukvalno su pucali gromovi, a snažnu grmljavinu, koja je krenula nešto pre 11 sati, pratila je i kiša.
Foto: Unsplash
Iako su olujna nevremena praćena jakom kišom i gradonosnim padavinama postala gotovo redovna ovog leta, ovakve grmljavine se odavno nisu čule.
Odjekuje u centru grada, kao da je grom udario u višespratnice u centralnim ulicama grada. Jaku grmljavinu prati kiša, koja povremeno menja intenzitet.
Vanredna situacija je u Kruševcu na snazi još od 16. juna.
Kiša je danas počela da se smiruje već oko 11.30.
Preporučujemo
ŽENA SE PORODILA U KOLIMA HITNE POMOĆI: Dečaku iz Mirijeva se žurilo da dođe na svet
15. 08. 2023. u 09:48
NADRILEKARKA ZA 497 EVRA LEČI AUTIZAM?! Roditelji traže zaštitu - sramna prevara
15. 08. 2023. u 09:48
MEDVEDEV BRUTALNO ZAPRETIO UKRAJINI, FRANCUSKOJ I BRITANIJI: Rusija bi morala odgovoriti nuklearnim udarom
ZAMENIK predsednika ruskog Saveta bezbednosti Dmitrij Medvedev zapretio je da bi Rusija mogla upotrebiti taktičko nuklearno oružje protiv Ukrajine, Francuske i Ujedinjenog Kraljevstva ukoliko bi Pariz i London Kijevu pružili nuklearnu tehnologiju.
24. 02. 2026. u 13:45
VAŠINGTONU STIGLO UPOZORENjE: Ne pokušavajte da narušite naše odnose sa Moskvom
BELORUSKI predsednik Aleksandar Lukašenko izjavio je danas da je na početku pregovora između Belorusije i SAD upozorio Vašington da ne pokušava da naruši odnose između Minska i Moskve.
16. 02. 2026. u 15:09
"NEMA KO DA NASEČE DRVA": Rusko selo izgubilo skoro sve muškarce u ratu u Ukrajini
U RIBARSKOM selu Sedanka, na ruskom dalekom istoku, svakodnevni život je bio težak i pre rata u Ukrajini. Većina kuća nema osnovnu infrastrukturu, kao što su voda, unutrašnji toaleti ili centralno grejanje, iako zimske temperature često padnu i na -10 stepeni Celzijusa.
24. 02. 2026. u 09:43
Komentari (2)