PROGNOZA ZA SVE ONE KOJI USKORO IDU NA LETOVANJE: Najtopliji deo leta na moru tek stiže
16. 08. 2023. u 12:40
VELIKI broj srpskih turista planira da narednih dana krene put mora i sve koji su odlučili da krajem avgusta letuju na crnogorskom i hrvatskom primorju očekuje uglavnom sunčano i toplo vreme, sa temperaturom vazduha od oko 30-31 stepen Celzijusa u Crnoj Gori, i za stepen-dva više u Hrvatskoj.
Povezane vesti

GDE NA MORE?! Ove godine aranžmani skuplji - ovo su cene po državama
KUĆNI budžet će ove sezone mnogobrojne porodice iz Srbije naterati da zaborave na odmor na moru, jer su cene aranžmana porasle minimum 15 odsto u odnosu na prošlo leto. Otud i ne čudi i znatno slabije interesovanje za letovanje koje je za desetak procenata manje nego lane.
13. 06. 2025. u 07:00

SRBIJA VEČERAS NA UDARU NEVREMENA Hitno se oglasio RHMZ: Popaljeni svi meteolarmi, za sutra najavljeni potop i oluja (FOTO)
NAKON sunčanog i toplog dana, večeras u pojedinim delovima zemlje stiže promena vremena sa pljuskovima i grmljavinom. Kako najavljuje Republički hidrometeorološki zavod, već večeras nas očekuje pad temperature i zahlađenje.
22. 05. 2025. u 20:09
Najnovije iz rubrike

LETO UZ ŠAMPIONE – Više od 100 mališana besplatno treniralo sa proslavljenim sportistima
FONDACIJA Mozzart podržala kampove legendarnih osvajača medalja.
08. 08. 2025. u 12:00

"NAPAD NA NOVINARA JE NAPAD NA SLOBODU" Oglasio se ANS nakon napada na Vladimira Savića - Tražimo hitnu reakciju i kaznu za napadače!
ASOCIJACIJA novinara Srbije reagovala je nakon napada na novinara TV Informer Vladimira Savića.
08. 08. 2025. u 10:52

SRBIN PREMINUO NA PLAŽI U GRČKOJ: Spasioci pokušali da mu pomognu, ali mu nije bilo spasa
DRŽAVLjANIN Srbije (44) preminuo je u sredu na plaži Nei Pori u Grčkoj.
08. 08. 2025. u 09:18

NESTALA IVANA (15) IZ KUČEVA: Porodica moli za pomoć - "Sve smo pretražili, išli smo i po kućama, nigde je nema"
DEVOJČICA Ivana Jovanović (15) iz Kučeva nestala je 5. avgusta i već dva dana o njoj nema nikakvih informacija, potvrdila je njena sestra.
08. 08. 2025. u 08:59

STIŽU PAKLENE VRUĆINE: RHMZ od jutros niže upozorenja - temperature idu i preko 38 stepeni, alarmi u celoj zemlji (MAPA)
OD danas se, prema prognozi Republičkog hidrometeorološkog zavoda (RHMZ) očekuje porast temperature, tako da će za dane vikenda i tokom većeg dela naredne sedmice biti veoma toplo, u većini mesta od 34 do 38 stepeni, lokalno i više.
08. 08. 2025. u 08:09
Komentari (0)