VAŽNO PODSEĆANJE ZA VOZAČE: Zimske gume obavezne od 1. novembra
24. 10. 2023. u 15:57
ZIMSKE gume biće obavezne od 1. novembra do 1. aprila, ukoliko je na kolovozu sneg, led ili poledica, saopštili su danas iz Agencije za bezbednost saobraćaja.
Povezane vesti

SUTRA JE 1. APRIL - JEDNA STVAR SE MENJA: Važna informacija za vozače u Srbiji
VOZAČI u Srbiji od sutra, 1. aprila nisu u obavezi da imaju zimske gume na sva četiri točka ukoliko na kolovozu ima poledice, leda ili snega.
31. 03. 2025. u 12:32
Najnovije iz rubrike

STIGAO JE PREDAH, EVO KADA SE VRAĆAJU PAKLENI DANI: Vremenska prognoza za subotu, 28. jun
REPUBLIČKI hidrometeorološki zavod dao je najnoviju vremensku prognozu za naredne dane.
28. 06. 2025. u 01:00

MEL GIBSON DOČEKUJE VIDOVDAN NA HILANDARU: Holivudski glumac iznenadio fanove posetom Svetoj Gori (FOTO)
PROSLAVLjENI holivudski glumac i oskarovac doputovao je u manastir Hilandar na Svetoj Gori gde će proslaviti srpski praznik Vidovdan.
27. 06. 2025. u 21:28

SRBIJA JE DOBILA NOVOG LOTO MILIONERA: Glavna nagrada iznosila neverovatnih 550.000 evra
OBJAVLjENI su rezultati loto izvlačenja 50 kola igre na sreću Loto, održanog 27. juna 2025. godine
27. 06. 2025. u 20:26

U NAREDNA DVA SATA STIŽU PLJUSKOVI SA GRMLJAVINOM Hitno se oglasio RHMZ: Ovi delovi Srbije prvi na udaru (FOTO)
REPUBLIČKI hidrometeorološki zavod oglasio se na svom zvaničnom sajtu najnovijim saopštenjem.
27. 06. 2025. u 19:22

GNJATOVIĆ NA EKSPO U OSAKI: Srbija je predstavljena kao zemlja koja misli hrabro, radi predano i veruje u snagu nauke, inovacija i obrazovanja
DELEGACIJA Ministarstva nauke, tehnološkog razvoja i inovacija trenutno boravi u zvaničnoj poseti Japanu, gde je obišla specijalizovanu EKSPO izložbu u Osaki i gde će održati niz bilateralnih sastanaka u Osaki i Tokiju, radi produbljivanja ekonomske i naučne saradnje između Srbije i Japana na polju nauke i inovacija.
27. 06. 2025. u 18:28
Komentari (0)