IZVUČENI GLAVNI DOBITNICI NAGRADNE IGRE "UZMI RAČUN I POBEDI": U čije ruke idu ključevi trosobnog i četvorosobnog stana?

Tatjana Marković

11. 11. 2023. u 18:30

U VEČERAŠNjEM, petom i poslednjem izvlačenju u okviru novog kola nagradne igre "Uzmi račun i pobedi" izvlače se dva nova dobitnika, trosobnog i četvorosobnog stana u Beogradu.

ИЗВУЧЕНИ ГЛАВНИ ДОБИТНИЦИ НАГРАДНЕ ИГРЕ УЗМИ РАЧУН И ПОБЕДИ: У чије руке иду кључеви трособног и четворособног стана?

Foto: Printskrin Instagram/ministarstvo_finansija

Potencijalni dobitnik trosobnog stana na Novom Beogradu u Bloku 63 je Iva Raičević. Izvučen je alfanumerički kod KM594652, a mesto prometa računa je Beograd. Dobitni račun je iznosio 140 dinara.

Potencijalni dobitnik četvorosobnog stana na Novom Beogradu u Bloku 63 je Mirjana Marković Pašić. Izvučen je alfanumerički kod FM214122, a mesto prometa računa je Obrenovac.  Račun je iznosio 229 dinara.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ZAŠTO RAT U UKRAJINI JOŠ TRAJE? Orban krivi Trampa: Nije dovoljno jak! Mađar okrenuo leđa američkom lideru?

ZAŠTO RAT U UKRAJINI JOŠ TRAJE? Orban krivi Trampa: "Nije dovoljno jak!" Mađar okrenuo leđa američkom lideru?

MAĐARSKI premijer Viktor Orban dosad je bio jedan od najvernijih evropskih saveznika Donalda Trampa, posebno kada je reč o ratu u Ukrajini i obećanjima o brzom postizanju mira. Ali tokom vikenda po prvi put javno je kritikovao američkog predsednika, poručivši da Tramp, barem zasad, nije pokazao dovoljno snage da uveri evropske lidere da zaustave rat.

06. 08. 2025. u 16:06

Komentari (0)

ŠOKIRAO IH SVE: Nikola Jokić pokazao koliko želi zlato sa Srbijom na Evrobasketu 2025!