VREMENSKA PROGNOZA ZA NEDELJU, 24. DECEMBAR: Oblačno, popodne razvedravanje, do 17 stepeni
U SRBIJI umereno do potpuno oblačno, suvo i toplije, a tokom dana se očekuje postepeno razvedravanje pa se posle podne u većini mesta očekuju duži sunčani intervali.

Foto: N. Živanović
Slaba kiša se očekuje samo još ujutru i pre podne u Banatu, Braničevskom okrugu i na istoku Srbije. Vetar slab i umeren, zapadni i jugozapadni, na istoku jak severozapadni.
Vreme u Beogradu
I u Beogradu suvo i toplije. Ujutru umereno do potpuno oblačno, a tokom dana uz delimično razvedravanje pa se posle podne očekuju i duži sunčani intervali.
Jutarnja temperatura iznosiće od 5 do 7, a najviša dnevna oko 15 stepeni.
Vreme narednih dana
Prema izgledima vremena za narednih sedam dana, do nedelje 31. decembra, tokom celog perioda ujutru po kotlinama i rečnim dolinama magla, a danju suvo sa sunčanim periodima i dnevnom temperaturom znatno iznad proseka za ovaj period godine, osim u nižim predelima gde se magla duže zadrži.
BONUS VIDEO: POTOPLjENI PUTEVI, AUTOMOBILI POD VODOM - Vanredna situacija na jugu Indije
Preporučujemo

VEŠTAK OTKRIO JEZIVE DETALjE O DEČAKU UBICI: Evo zašto je Kosta pucao na čuvara škole, nije ga potreslo saznanje koga je sve ubio
ZAKLjUČILI smo da je Kosta bio sposoban da upravlja svojim postupcima u vreme izvršenja zločina i da ta sposobnost nije bila bitno smanjena. Postoji jedna kratkotrajna ometenost, za period u učionici za koji on kaže da nema sećanja, ali on je sve radio po planu. To ukazuje da je on upravljao svojim postupcima.
05. 06. 2025. u 17:05

SRPSKA POSLA: Nikola Jokić zapanjio svet! Vratio se u Srbiju i uradio OVO (VIDEO)
NIKOLA Jokić je najbolji košarkaš planete, ali dajte mu loptu i biće najbolji u svakom sportu. To je pokazao još jednom.
08. 06. 2025. u 08:54

VRTOGLAVA SUMA: Koliku nacionalnu penziju prima Ljiljana Blagojević
JEDNA od naših najistaknutijih dramskih umetnica Ljiljana Blagojević otišla je u penziju, a nalazi se među dvadesetčetvoro umetnika, koji će primaju nacionalnu penziju za doprinos kulturi.
07. 06. 2025. u 11:30
Komentari (0)