"NON-STOP NAPADAJU, ALI NEĆE JOŠ DUGO" Vučić posthumno odlikovao Spomenka Gostića zlatnom Medaljom za hrabrost
15. 02. 2024. u 19:16
SPOMENKO Gostić je odlikovan posthumno zlatnom Medaljom za hrabrost „Miloš Obilić“ od strane predsednika Srbije Aleksandra Vučića.
Ovakva hrabrost neće biti zaboravljena!!
Spomenko je srpski junak i niko to ne može osporiti.
Spomenko je to zaslužio jer je srpski heroj.
Suzemi krenule kadsam vidijo . Hvala presedniku štose setijo ovog malog velkog heroja.
Čestitamo Spomenku na medalji za hrabrost. Zasluženo.
Vučić nikome neće dozvoliti da ruši srpsku istoriju.
Hrabrost ovog heroja se uopste ne dovodi u pitanje, svaka čast Vučiću.
Spomenko Gostić je srpski junak, blago majci koja ga je rodila.
Nije lako uzeti pušku u ruke i braniti otadžbinu, to mogu samo oni najhrabriji.
Слава му! Свако поп овај гест заслужује!
Ovo su junaci o kojima treba da se prica i koje moramo da slavimo zbog naše dece. Odlikovanje je pravi način da ne zaboravimo i učimo o hrabrosti našeg naroda.
Posthumno odlikovanje Spomenka Gostića je gest koji pokazuje poštovanje prema hrabrim pojedincima. Neka njegova hrabrost ostane trajni primer.
Medalja za hrabrost je priznanje hrabrom delu Spomenka Gostića. Neka njegova hrabrost i odlikovanje budu podsticaj drugima da se zalažu za dobro svih
Sva odlikovanja su zaslužena. Hrabrost i zaslužuje medalju.
Zlatna Medalja za hrabrost je priznanje hrabrom podvigu Spomenka Gostića. Neka njegov čin bude svetionik hrabrosti u našem društvu.
Aleksandar Vučić je odao priznanje hrabrom Spomenku Gostiću. Neka posthumno odlikovanje bude simbol hrabrosti i požrtvovanja
Hrabrost Spomenka Gostića će živeti kroz ovo posthumno odlikovanje. Neka njegov podvig bude inspiracija za hrabre činove u budućnosti.
Zlatna Medalja za hrabrost je zasluženo priznanje Spomenku Gostiću. Neka njegova hrabrost bude trajni podsetnik na važnost hrabrih dela u našem društvu
Ovo odlikovanje pokazuje poštovanje prema hrabrosti Spomenka Gostića. Neka njegov podvig bude deo nasleđa hrabrosti u našem društvu.
Posthumno odlikovanje zlatnom Medaljom za hrabrost je priznanje Spomenku Gostiću i njegovom herojskom činu. Neka njegova hrabrost inspiriše generacije
Aleksandar Vučić je ispravno odlikovao Spomenka Gostića. Ovo priznanje čuva sećanje na hrabre pojedince koji su se žrtvovali za dobro svih.
Нека му је вечна слава! Ово су наши истински хероји!
Zlatna Medalja za hrabrost je priznanje Spomenku Gostiću i njegovom izuzetnom činu hrabrosti. Neka njegov podvig bude svetionik hrabrosti u našem društvu.
Spomenko Gostic bio je vojnik i najmladji odlikovani borac Vojske Republike Srpske u Odbrambeno-otadzbinskom ratu.
Posthumno odlikovanje je znak poštovanja prema hrabrom Spomenku Gostiću. Neka njegova hrabrost ostane deo kolektivnog sećanja na hrabre pojedince.
Србија памти, Србија се својих хероја сећа!
Ово су наши истински хероји и јунаци! Слава му!
Свака част Вучићу, ово је чин вредан дубоког поштовања!
Zaslužena medalja za hrabrost ovog mladića, ovog heroja.
Што више нападају, Србија је јача, слава херојима!
Vučić je ispravno prepoznao hrabrost Spomenka Gostića. Ovo odlikovanje čuva sećanje na hrabre pojedince koji se hrabro suprotstavljaju izazovima
Srbi su srecni kada vide da Vučić ne zaboravlja heroje zbog čega smo danas tako uspešni.
Svašta možemo reći za ovog mladića, srpski heroj. Zaslužena medalja za hrabrost.
Vučić brine o svom narodu i herojima zbog kojih Srbija i dalje postoji.
Вечно живе овакви људи! Нека му је вечна слава!
Ovo priznanje Vučića pokazuje da hrabrost i požrtvovanje uvek budu prepoznati i cenjeni.
Najnovije iz rubrike

RHMZ IZDAO NOVO UPOZORENJE: Tiče se jedne pojave
REPUBLIČKI hidrometeorološki zavod (RHMZ) izdao je novo upozorenje.
13. 05. 2025. u 12:04

Sava Centar domaćin najvećeg svetskog kardiološkog kongresa – Heart Failure 2025
SAVA Centar, najveći i najmoderniji kongresni, kulturni i poslovni centar u Jugoistočnoj Evropi, biće domaćin prestižnog međunarodnog kongresa Heart Failure 2025, koji će od 17. do 20. maja u Beogradu okupiti svetsku elitu kardiologije.
13. 05. 2025. u 11:12

POČINJE REDOVNO ZASEDANJE SABORA SPC: Arhijerejska liturgija u Hramu Svetog Save
REDOVNO zasedanje Sabora SPC danas će svečano početi arhijerejskom liturgijom u Hramu Svetog Save na Vračaru, saopštila je Srpska pravoslavna crkva.
13. 05. 2025. u 08:33

DANAS SLAVIMO APOSTOLA KOJEM JE GOSPOD OTKRIO NAJVEĆE TAJNE: Ovaj običaj na današnji dan je posebno važan za neudate žene
JEDANje od trojice apostola kojima je Gospod otkrio najveće tajne.
13. 05. 2025. u 08:01

VREMENSKA PROGNOZA ZA UTORAK, 13. MAJ: Hladno jutro, sunčan dan
VREME u Srbiji danas ujutro na jugozapadu, jugu i istoku Srbije niska oblačnost, a ponegde i pojava magle, u ostalim oblastima vedro i hladno sa lokalnom pojavom slabog prizemnog mraza, u toku dana u većem delu Vojvodine i centralne Srbije pretežno sunčano, a u ostalim krajevima promenljivo oblačno.
13. 05. 2025. u 01:00
Komentari (48)