KIŠA STIŽE I DO BEOGRADA: Evo gde se očekuju padavine do kraja dana
U OVOM času oblačnost sa kišom iz Vojvodine, odnosno sa severa zahvatiće i Beograd, a na širem području grada biće uslova i za pljuskove. Ovog poslepodneva slaba kiša pada na području Vojvodine i na istoku Srbije.

Foto Pixabay free images
Oblačnost sa kišom iz Vojvodine, preko Beograda do kraja dana premeštaće se dalje prema jugu, odnosno ka centralnoj Srbiji i Šumadiji.
Pred sam kraj dana i tokom večeri kiša se očekuje u većem delu Srbije, ponegde praćena pljuskovima, dok se iznad 1300-1400 metara nadmorske visine očekuje sneg.
Duvaće severozapadni vetar.
Trenutne temperature u većem delu Srbije kreću se od 9 do 14°C, u Beogradu je 10°C. Zlatibor i Sjenica mere 3°C, a Kopaonik -1°C.
Inače, Srbija je danas pod uticajem visinskog ciklona sa centrom malo istočnije od našeg područja, pa ujedno u sklopu severnog strujanja sa severa stiže i hladnija vazdušna masa.
Slično vreme očekuje se i sutra, a petak će doneti suvo i toplije vreme sa sunčanim intervalima.
Za vikend temperatura iznad 15°C, ponegde i do 20°C.
U subotu krajem dana u zapadnim, tokom večeri i noći i u nedelju pre podne i u ostalim predelima očekuje se prolazno naoblačenje sa kišom i pljuskovima.
Početkom sledeće sedmice suvo i toplije.
BONUS VIDEO: DR Novosti - Kada treba početi sa anti-age rutinom
(Telegraf)

EKSKLUZIVNO - GENERAL PONOVO U SVOJOJ SRBIJI: Nebojša Pavković sleteo u Beograd (FOTO)
GENERAL Nebojša Pavković sleteo je u Srbiju.
28. 09. 2025. u 17:53

AMERIKANCI ODUŠEVLjENI VUČIĆEM! Pljušte komentari nakon gostovanja na Njuzmaksu: "Hoćemo ga kod Takera, divno je čuti ovog mudrog čoveka"
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić gostovao je sinoć na američkoj televiziji Njuzmaks, a njegovo gostovanje privuklo je veliku pažnju američke javnosti.
27. 09. 2025. u 11:29

NE DA NA ĆERKU Bogdanin otac očitao lekciju Veljku, jasno mu stavio do znanja: "Možda pre nisi imao ovakvu devojku..."
VELjKO je uvek isticao da želi veliku porodicu sa mnogo dece kojima će usaditi prave vrednosti i tradiciju.
29. 09. 2025. u 16:17
Komentari (0)