OTVOREN EVZONI: Nakon više od tri sata ponovo radi
NAKON nekoliko sati, granični prelaz Evzoni ponovo je otvoren, objavilo je Ministarstvo unutrašnjih poslova Severne Makedonije danas oko 15.45.
Foto: J.S.
Najpopularniji granični prelaz između Severne Makedonije i Grčke bio je zatvoren više od tri sata zbog požara koji je oko podne izbio na grčkoj strani.
"Trenutno granični prelaz funkcioniše normalno", ističe se u saopštenju MUP Severne Makedonije, koje je objavljeno i na Fejsbuku.
Prethodno je Auto-moto savez Severne Makedonije objavio da su tokom višečasovnog prekida saobraćaja na graničnom prelazu "Bogorodica-Evzoni" vozila preusmeravana na granični prelaz "Dojran".
Zbog zatvaranja graničnog prelaza Evzoni i tu stvarale su se velike gužve.
"SVEOPŠTI RAT" Stiglo veliko upozorenje Americi
VISOKI iranski zvaničnik upozorio je da će svaki napad na njegovu zemlju biti smatran „sveopštim ratom“ dok se američka udarna grupa nosača aviona približava regionu.
24. 01. 2026. u 09:31
U FEBRUARU POTPUNI KOLAPS POLARNOG VRTLOGA? Hladna masa zalediće Evropu, evo šta nas očekuje
NAKON stratosferskog zagrevanja početkom februara, najnovije prognoze pokazuju potencijalni potpuni kolaps polarnog vrtloga, što će na kraju dovesti hladan vazduh i u Evropu, piše Severe Weather Europe.
23. 01. 2026. u 14:21
NAJSTARIJI JUGOSLOVEN: Doživeo 132, izrasli mu treći zubi
U AKCIJI nekdašnje revije Yugo papir “Tražimo najstarijeg Jugoslovena“ 1978. godine novinari su se zaputili u selo Oraš Planje udaljeno od Tešnja desetak kilometara, gde je živeo Meho Hadžić.
23. 01. 2026. u 16:47
Komentari (0)