LAŽNO SE PREDSTAVLJAO KAO VLASNIK POZNATOG RESTORANA: Na njegovu prevaru naseli mnogi, a evo šta se onda dogodilo
IZVESNI Hamza H. Iz Novog Pazara, lažno se predstavljao na društvenim mrežama kao vlasnik poznatog ugostiteljskog objekta, restorana Paradiso u Petrovcu na moru.
FOTO: Novosti
Na njegove prevare nasele su i pojedine stranice na društvenim mrežama kaljajući ime ovog objekta i dovodeći restoran u vezu sa različitim nečasnim radnjama koje nemaju nikakve veze sa ovim restoranom, navode u ovom ugostiteljskom objektu.
Kako kažu, pravi vlasnik restorana je Slobodan Raičević, poznati petrovački ugostitelj kojem je to višedecenijski porodični biznis i koji se ogradio nedvosmisleno od pomenutog Hamze H.
BONUS VIDEO: RESTORAN ZA NOVINARE NA SVETSKOM PRVENSTVU U FUDBALU
Preporučujemo
DEČKO JOJ REKAO DA JE FBI AGENT: Zaledila se od šoka kada je saznala istinu (VIDEO)
21. 07. 2024. u 15:06
MASK “OTKAČIO” EU: Iksu su ponudili tajni sporazum o cenzuri, ali smo je odbili
12. 07. 2024. u 22:00
SVE GORI NA BLISKOM ISTOKU: Sirene zavijaju širom Izraela, počeo novi napad; Iran silovito udara po američkim bazama (FOTO/VIDEO)
DRUGI dan rata na Bliskom istoku, pratite sa nama dešavanja uživo.
01. 03. 2026. u 07:31 >> 22:56
OTKRIVENO KAKO JE UBIJEN HAMNEI: Jedna greška ga koštala života, Tramp imao neočekivanog saveznika
SKRIVEN duboko u svom bunkeru, Ali Hamenei nije očekivao drzak dnevni napad u samom srcu svoje moći.
01. 03. 2026. u 19:16
PLANETA U STRAHU: Spisak 11 najsigurnijih zemalja u slučaju Trećeg svetskog rata
NAKON što su američko-izraelski napadi na Iran doveli do odmazde širom Bliskog istoka, rastu strahovi od eskalacije koja bi mogla da preraste u treći svetski rat. Tu su još i aktualni rat između Ukrajine i Rusije, sukobi u pojasu Gaze, kao i stalna pretnja kineske invazije na Tajvan.
03. 03. 2026. u 20:21
Komentari (0)