KOORDINATOR smene u Hitnoj pomoći Beograd doktorka Biljana Đurić rekla je da je u proteklih nekoliko dana usled visokih temperatura povećan broj poziva toj službi i savetovala posebno najstarije sugrađane i hronične bolesnike da ne izlaze napolje u periodu između 11 i 17 časova, a sve građane da sa sobom nose vodu, kako bi se hidrirali.
PRIZNATI svetski pisac, naučnik, klinički profesor, vizionar i pionir integrativne medicine i ličnog razvoja, Dipak Čopra (Deepak Chopra), dolazi u Beograd kako bi podelio svoju mudrost i inspiraciju sa ljudima iz našeg regiona. Dr Čopra autor je 95 knjiga, prevedenih na 43 jezika i prodatih u preko 20 miliona primeraka.
REPUBLIČKI hidrometeorološki zavod izdao je najnovij eupozorenje i večeras u Vojvodini, a tokom noći i u ostalim krajevima najavio prolazno naoblačenje sa severa koje će ponegde usloviti kratkotrajne slabe padavinama - kišu i sneg.
Komentari (0)