BETA (33) NESTALA DANAS U OKOLINI VMA Prijateljica moli za pomoć: ''Teško je bolesna, ako je neko vidi neka obavesti policiju''
PRIJATELjI tragaju za Betom Jovanović (33) iz Pirota koja je oko podneva nestala u Beogradu.

FOTO: Privatna arhiva
Beta je oko podneva bila u okolini VMA kada joj se gubi svaki trag.
- Teško je bolesna već neko vreme, ali je veliki borac. Nemamo pojma šta se desilo - rekla je njena prijateljica.
Kako je dodala, Beta je rodom iz Pirota, ali već neko vreme stanuje u Novoj Pazovi.
Prijateljica moli sve ljude koji je vide da odmah obaveste policiju.
Na sebi je imala majicu sa printom i crne helanke.

"NA STOLU SU RATNI PREDLOZI, BRISEL HOĆE RAT!" Orban se hitno javio iz Kopenhagena
MAĐARSKI premijer Viktor Orban naveo je iz Kopenhagena, gde učestvuje na samitu Evropske političke zajednice, da je situacija ozbiljna i da se na stolu nalaze, "otvoreni, ratno orijentisani predlozi".
02. 10. 2025. u 08:59

(MAPE) OVAKO ĆE SE KRETATI NEVREME U SRBIJI: Pogledajte iz časa u čas, stižu sneg i kiša (FOTO)
POGLEDAJTE kako će se ledeni oblak kretati nad Srbijom i koje krajeve kad pogađa nevreme. Danas i sutra oblačno sa kišom i hladno, osim na severozapadu Vojvodine gde će se zadržati suvo vreme, najavio je RHMZ.
02. 10. 2025. u 10:47

VEDRANA OGORČENA: "Pilić je bio hrišćanin! Sramota za Split, samo mrtav Pilić može biti - veliki Pilić"
HRVATSKI teniski as Nikola Pilić preminuo je u 87. godini života u Rijeci, a sahranjen je proteklog vikenda u Opatiji, gradu u kojem je proveo poslednje dane života.
02. 10. 2025. u 07:20
Komentari (0)