POTRAGA ZA SVIREPIM UBICOM: Jake policijske snage traže Balijagića (FOTO)
SVIREPI ubica Alija Balijagić lociran je u okolini Prijepolja, a jake policijske snage MUP-a Republike Srbije češljaju teren u potrazi za njim.
Foto: MUP
Potpredsednik Vlade i ministar unutrašnjih poslova Ivica Dačić izjavio je da je Alija Balijagić, koga crnogorska policija traži za dvostruko ubistvo, lociran danas u okolini Prijepolja, a kasnije je viđen i u jednom selu blizu granice sa Crnom Gorom.
Pripadnici Specijalne antiterorističke jedinice i Žandarmerije krenuli su u akciju sa ciljem hapšenja Balijagića.
Kako ''Novosti'' nezvanično saznaju Balijagić je u selu Ivezići kod Prijepolja ušao u kuću starije žene kojoj se predstavio kao lovac, gde je popio vodu i rakiju.
Preporučujemo
POJAČAN SAOBRAĆAJ ŠIROM SRBIJE: AMSS izdao važno upozorenje vozačima
07. 07. 2026. u 09:22
DANAS JE IVANjDAN - CRVENO SLOVO: Ovo su običaji koje posebno žene treba da ispoštuju
07. 07. 2026. u 07:54
OBLAČNO SA SUNČANIM INTERVALIMA, DO 32 STEPENA: Vremenska prognoza za utorak, 7. jul
07. 07. 2026. u 00:05
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
DRAMA NA NEBU: Ruski avioni izbacili uređaje blizu britanskog nosača aviona, hitno dignuti F-35
VELIKA Britanija presrela je dva ruska aviona nakon što je premestila nosač aviona ka Arktičkom krugu radi podrške misijama NATO.
06. 07. 2026. u 09:38
NOVINARKA MARIJA NAĐENA MRTVA U AUTU: Kamere snimile poslednje trenutke
GRČKU je potresla vest o iznenadnoj smrti novinarke Marije Antonijanaki, koja je pronađena mrtva u svom automobilu u Iraklionu na Kritu.
06. 07. 2026. u 10:26
"SPAVAO BIH S NjOM I OŽENIO JE!" Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava
AUSTRALIJSKI premijer Entoni Albaneze uputio je nedvosmisleno izvinjenje zbog komentara o pop zvezdi Kajli Minog koje je prošle nedelje izneo tokom gostovanja u jednom podkastu. Njegove izjave izazvale su talas osuda, a kritičari su ih nazvali „potpuno neprimerenim” i poručili da „omalovažavaju funkciju premijera”, piše Bi-Bi-Si.
06. 07. 2026. u 18:21 >> 18:21
Komentari (0)