AMBASADA SRBIJE U DAMASKU: Pozvala srpske državljane da napuste Siriju
AMBASADA Srbije u Damasku pozvala je danas sve državljane Srbije da hitno napuste Siriju.

Foto Tanjug/AP/Gait Alsajed
-Ambasada Republike Srbije u Damasku poziva sve državljane Republike Srbije da hitno napuste teritoriju Sirijske Arapske Republike, objavila je Ambasada na platformi Iks.
Bezbednosna situacija u Siriji se pogoršala ove nedelje pošto su sirijske pobunjeničke grupe, predvođene organizacijom Hajat Tahrir al-Šam, ušle u dva grada u centralnoj Siriji, Rastan i Talbiseh i približile se na pet kilometara trećem po veličini sirijskom gradu, Homsu.
Prethodno su zauzeli grad Hamu i Alep na severu i najavili napad na Damask.
(Tanjug)
BONUS VIDEO - RUSI POKAZALI SNIMAK: Dron kamikaza uništio haubicu francuske proizvodnje
Preporučujemo

OGLASIO SE ORBAN: Izdao veliko upozorenje zbog Irana
MAĐARSKI premijer Viktor Orban upozorio je da bi, u slučaju da se Iran raspadne zbog trenutnog rata, region mogao da postane neupravljiv i van kontrole, što bi imalo ozbiljne globalne posledice.
20. 06. 2025. u 10:34

ŽESTOKA PRETNjA TRAMPU IZ MOĆNE DRŽAVE: Ako se SAD uključe u rat, napašćemo vas
MOĆNA šiitska milicija iz Iraka, Kataib Hezbolah, koja ima podršku Irana, zapretila je napadima na američke vojne baze širom Bliskog istoka ukoliko se administracija Donalda Trampa odluči da interveniše u eventualnom sukobu između Izraela i Irana.
20. 06. 2025. u 09:27

INCEST UNIŠTIO PORODICU: Glumici brat krstio ćerku, a ona ga zavela i rodila mu sina
SLAVNA glumica Greta Skaki u jednom momentu je bila tema svih medija, nakon što je obelodalila da je u romansi sa svojim bratom od tetke Karlom Montegacom. Ova romansa razorila je njenu porodicu, a njih dvoje su se u jednom momentu čak i zakleli na večnu ljubav.
21. 06. 2025. u 10:39
Komentari (0)