RHMZ UPALIO SISTEM SMS HITNIH INFORMACIJA Beograd na udaru snažnog nevremena: "Budite na oprezu" (VIDEO)
23. 05. 2025. u 14:52
USLED jakog grmljavinskog nevremena s kišom, gradom i snažnim vetrom, koje se u narednih sat, dva očekuje na području Beograda, RHMZ Srbije je pokrenuo sistem za prenos SMS hitnih informacija građanima.
Povezane vesti

DVA OKRUGA NA UDARU: Najnovije upozorenje RHMZ - nevreme će pogoditi ove delove Srbije
REPUBLIČKI hidrometeorološki zavod (RHMZ) upozorio je da se u naredna dva sata očekuju intenzivni pljuskovi, grmljavina i grad na jugu Mačvanskog i Kolubarskog okruga.
03. 09. 2025. u 14:24

TEMPERATURE I DO 40 STEPENI: RHMZ upozorio na vrućine i još jednu opasnu pojavu - detaljna prognoza za naredne dane
REPUBLIČKI hidrometeorološki zavod (RHMZ) i danas upozorava na visoke temperature, koje će trajati do 17. avgusta.
12. 08. 2025. u 09:39

PONOVO SE OGLASIO RHMZ Izdao najnovije upozorenje - temperature i do 40 stepeni
REPUBLIČKI hidrometeorološki zavod (RHMZ) izdao je najnovije upozorenje,koje je na snazi do 17. avgusta.
11. 08. 2025. u 12:22

HITNO UPOZORENJE RHMZ: U naredna dva sata ovaj deo Srbije na udaru nevremena
REPUBLIČKI hidrometeorološki zavod (RHMZ) oglasio se hitnim upozorenjem.
06. 08. 2025. u 12:48

RHMZ UPOZORAVA NA NEPOGODE: Detaljna vremenska prognoza za sedmicu pred nama
PLjUSKOVI i grmljavine koji se na području Srbije očekuju tokom dana lokalno će biti praćeni gradom, jakim ili olujnim vetrom i velikom količinom padavina za kratko vreme, navodi se u najnovijem upozorenju Republičkog hidrometeorološkog zavoda (RHMZ).
04. 08. 2025. u 11:55
Najnovije iz rubrike

VREME DANAS: Sunčano i veoma toplo, ali biće i oblaka
VREME u Srbiji danas pretežno sunčano, povremeno uz malu do umerenu oblačnost, koja će sredinom dana i posle podne u brdsko-planinskim predelima usloviti retku pojavu kratkotrajne kiše ili pljuska uz mogućnost grmljavine.
08. 09. 2025. u 01:00

POGLEDAJTE POMRAČENJE MESECA IZNAD SRBIJE: Spektakl na nebu koji svi mogu da posmatraju golim okom (FOTO/VIDEO)
VEČERAS je na nebu iznad Srbije vidljivo golim okom pomračenje meseca saopšteno je iz Astronomskog društva "Ruđer Bošković" iz Beograda.
07. 09. 2025. u 21:51

VEČNA SLAVA BEOGRADU: Povod zašto crkve širom sveta zvone u podne
U čitavoj istoriji čovečanstva, nijedan grad nije bio na tolikoj vetrometini kao Beograd. Nisu to bili ni Rim, ni Carigrad, ni Jerusalim, a ni Moskva već baš Beograd. Prema podacima Enciklopedije Britanika, srpska prestonica je kroz vekove rušena do temelja čak 44 puta, za nju je vođeno 115 bitaka, a u tim sukobima poginulo je više od šest miliona ljudi. Beograd je više nego i jedan drugi grad na svetu, svedok istorije i simbol slobode.
07. 09. 2025. u 18:18

FORMIRAO SE OLUJNI SISTEM NAD SRBIJOM: U ovom delu zemlje pljušti kiša više od 12 sati
I DOK je širom Srbije vreme vedro, bez oblaka i pravo letnje, centralni deo Vojvodine od noćas se nalazi na udaru veoma obilnih pljuskova sa grmljavinom.
07. 09. 2025. u 16:42

TRAMVAJSKA LINIJA MENJA TRASU: Evo kako će sada saobraćati
SEKRETARIJATza javni prevoz je saopštio da od danas autobuska linija 9A menja trasu i biće preusmerena u naselje Mileva Marić Ajnštajn.
07. 09. 2025. u 16:20
Komentari (0)