GRAĐANIMA STIGLO HITNO UPOZORENJE MUP-a NA TELEFONE: Toplotni talas stiže u Srbiju (FOTO)
KORISNICIMA mobilnih mreža u Srbiji na telefone je upravo stiglo upozorenje Ministarstva unutrašnjih poslova na jak i dugotrajan toplotni talas.
FOTO: Profimedia, Shutterstock, printscreen
- Izdato je upozorenje na jak i dugotrajan toplotni talas. Preporuka je da smanjite boravak na otvorenom i redovno se informišete - navedeno je u poruci koju je građanima uputio MUP.
Foto: Printskrin
Upozorenje za područje Srbije
Novi toplotni talas koji će biti najizraženiji na jugu i istoku Srbije u periodu od sutra (21.07.) do petka (25.07.) sa maksimalnim temperaturama od 35 do 40 °S
Danas (20.07.) u svim krajevima, a u severnoj, zapadnoj i centralnoj Srbiji i u utorak i sredu (22 - 23.07.) manje toplo - od 31 do 36 °S.
Upozorenje za područje Beograda
Na području Beograda najtopliji dani biće ponedeljak (21.07.) i četvrtak (24.07.) uz maksimalne temperature u intervalu od 35 do 38 °S. U ostalim danima u toku perioda prognozira se oko 33 °S.
Preporučujemo
OPASNA "ZVER" STIŽE: Crveni alarm za Balkan - Jedna zemlja će biti prva na udaru
20. 07. 2025. u 11:20
IDEJA ZA „UBISTVO U ORIJENT EKSPRESU “ ROĐENA U SRBIJI: 50 godina od smrti Agate Kristi - "kraljice zločina"
KADA je Agata Kristi dvadesetih godina prošlog veka sela u legendarni Orijent ekspres, nije mogla ni da sluti da će joj upravo taj voz, njegovi putnici i predeli kroz koje je prolazio, podariti jednu od najslavnijih priča u istoriji književnosti.
21. 01. 2026. u 16:48
TRAMP SAOPŠTIO UDARNU VEST O GRENLANDU U DAVOSU
PREDSEDNIK SAD Donald Tramp rekao je da neće koristiti silu protiv Grenlanda.
21. 01. 2026. u 15:13
MIRA ADANjA POLAK PRODALA SVU IMOVINU Nije ostalo ništa: "Sve što je moglo da se proda, prodala sam..."
PRIVATNOST nikada nije delila sa širokim auditorijumom...
20. 01. 2026. u 09:05
Komentari (0)