U PETAK NAGLO ZAHLAĐENJE: Ristić otkriva kakvo nas vreme očekuje u narednom periodu
METEOROLOG Ivan Ristić izjavio je danas da se u četvrtak očekuje temperatura koja će preći 35 stepeni, a da u petak stiže zahlađenje.

Foto: N. Skenderija/Jutjub/Novo jutro
Prema njegovim rečima, temperatura za vikend će se kretati između 22 i 27 stepeni, dodajući da će iste temperatura biti i u pojedinim danima u oktobru.
- Sledeće nedelje polako će temperatura ponovo da raste, tako da će krajem avgusta, početkom septembra opet biti 30 do 35 stepeni. Opet idemo na neke tropske temperature, ne više od 35 stepeni za sada, ali biće baš toplo, tako da, ko hoće u septembru da ide na odmor, ili na planine, može da ode, mislim da će prvih 10 do 15 dana septembra biti korektni. Trebalo bi da bude dosta lepih dana - rekao je Ristić.

"TO LICE, TE USNE..." Tramp ponovo izazvao pažnju komentarom o svojoj portparolki Karolin Levit (28)
AMERIČKI predsednik Donald Tramp ponovo je dospeo u žižu javnosti zbog neobičnog komentara o izgledu portparolke Bele kuće Karolin Levit.
14. 10. 2025. u 14:48

"PLjESKALA RUKAMA I SLAVILA UBISTVO" Lavrov: Svi se sećamo kako je smrt Gadafija oduševila Hilari Klinton
RUSKI ministar spoljnih poslova Sergej Lavrov rekao je da pamti kako je bivša američka državna sekretarka Hilari Klinton pljeskala rukama i slavila ubistvo libijskog lidera Moamera Gadafija 2011. godine i aludirao da bivši sirijski predsednik Bašar el Asad trenutno živi u Moskvi, jer su njemu i njegovoj porodici prećeni sličnim fizičkim uništenjem u Siriji.
14. 10. 2025. u 13:06

Mosvka rekla "NjET" Americi: "Nema govora, ne pristajemo na to - rat u Ukrajini se neće tako završiti"
"TAJ ODGOVOR je dobro poznat, i doslednost pozicije Ruske Federacije se ne menja."
20. 10. 2025. u 15:40 >> 16:03
Komentari (0)